Angelina Jolie si možná zahraje v marveláckých The Eternals

28. 3. 2019 - 12:33 | Novinky | Adam Homola

Angelina Jolie si možná zahraje v marveláckých The Eternals zdroj: tisková zpráva

Pokud všechno klapne, uvidíme v superhrdinské roli další hvězdu, která se komiksovým filmům ve stylu DC a Marvelu dosud vyhýbala. Marvel totiž prý vyjednává s Angelinou Jolie o účasti v chystaných The Eternals.

Eternals jsou téměř nesmrtelná stvoření stojící proti svým monstrózním protějškům Deviants. Koho bude Jolie zatím hrát nevíme, stejně jako samozřejmě není ještě jisté, zda to celé klapne. Podle zdrojů The Hollywood Reporter obě strany zatím jenom vyjednávají a nikdo zatím nic nepodepsal.

O režii The Eternals by se měla postarat čínská režisérka Chloé Zhao, která má na kontě několik kraťasů a dva filmy: Songs My Brothers Taught Me a The Rider. Marvel tak opět sází na neznámou tvář, co nemá s velkými filmy zkušenosti. Zatím měli vždycky šťastnou ruku, tak uvidíme, jak se jim to povede tentokrát.

Za připomenutí stojí, že Jolie s filmy podle komiksů malé zkušenosti přeci jen má. V roce 2007 totiž hrála v akčním Wanted, byť šlo samozřejmě o něco výrazně jiného a s dnešní produkcí Marvelu jen těžko srovnatelného. Jolie letos uvidíme v pokračování pohádky Zloba: Královna černé magie.

A kdy že ty The Eternals vlastně uvidíme? To zatím oficiálně nevíme. Marvel totiž o roku 2020 a dál zatím vůbec nemluví. Letos dorazí ještě Avengers: Endgame a Spider-Man: Daleko od domova a tím to prozatím hasne.

Každopádně víme, že třeba sólovka Black Widow je v nějakých fázích příprav, že si na další Strážce Galaxie ještě minimálně dva roky počkáme a časem bude snad i ten Doctor Strange 2, Black Panther 2 a další. Nic z toho se ale v tuto chvíli ještě nenatáčí a nemá ani oficiální datum premiéry.

zdroj: tisková zpráva

Zdroje: The Hollywood Reporter

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.