Angelina Jolie si možná zahraje v marveláckých The Eternals

28. 3. 2019 - 12:33 | Novinky | Adam Homola

Angelina Jolie si možná zahraje v marveláckých The Eternals zdroj: tisková zpráva

Pokud všechno klapne, uvidíme v superhrdinské roli další hvězdu, která se komiksovým filmům ve stylu DC a Marvelu dosud vyhýbala. Marvel totiž prý vyjednává s Angelinou Jolie o účasti v chystaných The Eternals.

Eternals jsou téměř nesmrtelná stvoření stojící proti svým monstrózním protějškům Deviants. Koho bude Jolie zatím hrát nevíme, stejně jako samozřejmě není ještě jisté, zda to celé klapne. Podle zdrojů The Hollywood Reporter obě strany zatím jenom vyjednávají a nikdo zatím nic nepodepsal.

O režii The Eternals by se měla postarat čínská režisérka Chloé Zhao, která má na kontě několik kraťasů a dva filmy: Songs My Brothers Taught Me a The Rider. Marvel tak opět sází na neznámou tvář, co nemá s velkými filmy zkušenosti. Zatím měli vždycky šťastnou ruku, tak uvidíme, jak se jim to povede tentokrát.

Za připomenutí stojí, že Jolie s filmy podle komiksů malé zkušenosti přeci jen má. V roce 2007 totiž hrála v akčním Wanted, byť šlo samozřejmě o něco výrazně jiného a s dnešní produkcí Marvelu jen těžko srovnatelného. Jolie letos uvidíme v pokračování pohádky Zloba: Královna černé magie.

A kdy že ty The Eternals vlastně uvidíme? To zatím oficiálně nevíme. Marvel totiž o roku 2020 a dál zatím vůbec nemluví. Letos dorazí ještě Avengers: Endgame a Spider-Man: Daleko od domova a tím to prozatím hasne.

Každopádně víme, že třeba sólovka Black Widow je v nějakých fázích příprav, že si na další Strážce Galaxie ještě minimálně dva roky počkáme a časem bude snad i ten Doctor Strange 2, Black Panther 2 a další. Nic z toho se ale v tuto chvíli ještě nenatáčí a nemá ani oficiální datum premiéry.

zdroj: tisková zpráva

Zdroje: The Hollywood Reporter

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Flash Gordon od Taiky Waititiho bude nakonec hraný

Flash Gordon od Taiky Waititiho bude nakonec hraný

3. 8. 2021 | Novinky | Adam Homola

Místy to vypadá, že oscarový Taika Waititi neví kam dřív skočit. Má hromadu rozjetých projektů, jeden zajímavější než druhý a zatím to pořád zvládá.
Venom 2: Carnage přichází, ale pořád se drží zpátky

Venom 2: Carnage přichází, ale pořád se drží zpátky

2. 8. 2021 | Trailery | Adam Homola

V pořadí druhý trailer na druhého Venoma je tady a jakkoliv se tváří výrazně líp než ten první, pořád se tak trochu drží zpátky.
Stylová jízda s vraždou uprostřed, tak zatím působí Klan Gucci

Stylová jízda s vraždou uprostřed, tak zatím působí Klan Gucci

2. 8. 2021 | Trailery | Adam Homola

První trailer na Klan Gucci je tady a má ohromný styl, jak se ostatně dalo čekat.
Na co koukat v červenci: Šílení superhrdinové a atletické legendy

Na co koukat v červenci: Šílení superhrdinové a atletické legendy

30. 7. 2021 | Téma | Matěj Svoboda

Během druhého prázdninového měsíce budete moci vyrazit do kina na drsnou komiksovku, ambiciózní české drama o legendárním atletovi nebo akčně-komediální jízdu s Ryanem Reynoldsem.