Angelina Jolie si možná zahraje v marveláckých The Eternals

28. 3. 2019 12:33 - Novinky | Autor: Adam Homola

Angelina Jolie si možná zahraje v marveláckých The Eternals Zdroj: Archiv

Pokud všechno klapne, uvidíme v superhrdinské roli další hvězdu, která se komiksovým filmům ve stylu DC a Marvelu dosud vyhýbala. Marvel totiž prý vyjednává s Angelinou Jolie o účasti v chystaných The Eternals.

Eternals jsou téměř nesmrtelná stvoření stojící proti svým monstrózním protějškům Deviants. Koho bude Jolie zatím hrát nevíme, stejně jako samozřejmě není ještě jisté, zda to celé klapne. Podle zdrojů The Hollywood Reporter obě strany zatím jenom vyjednávají a nikdo zatím nic nepodepsal.

O režii The Eternals by se měla postarat čínská režisérka Chloé Zhao, která má na kontě několik kraťasů a dva filmy: Songs My Brothers Taught Me a The Rider. Marvel tak opět sází na neznámou tvář, co nemá s velkými filmy zkušenosti. Zatím měli vždycky šťastnou ruku, tak uvidíme, jak se jim to povede tentokrát.

Za připomenutí stojí, že Jolie s filmy podle komiksů malé zkušenosti přeci jen má. V roce 2007 totiž hrála v akčním Wanted, byť šlo samozřejmě o něco výrazně jiného a s dnešní produkcí Marvelu jen těžko srovnatelného. Jolie letos uvidíme v pokračování pohádky Zloba: Královna černé magie.

A kdy že ty The Eternals vlastně uvidíme? To zatím oficiálně nevíme. Marvel totiž o roku 2020 a dál zatím vůbec nemluví. Letos dorazí ještě Avengers: Endgame a Spider-Man: Daleko od domova a tím to prozatím hasne.

Každopádně víme, že třeba sólovka Black Widow je v nějakých fázích příprav, že si na další Strážce Galaxie ještě minimálně dva roky počkáme a časem bude snad i ten Doctor Strange 2, Black Panther 2 a další. Nic z toho se ale v tuto chvíli ještě nenatáčí a nemá ani oficiální datum premiéry.

Zdroje: The Hollywood Reporter

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.
Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

23. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Režisér Taika Waititi si už stihl vydobýt ve filmovém světě zajímavé postavení. Originální a vizuálně hodně nápaditý režisér si nejdřív točil na Novém Zélandu svoje malé, trošku divné, ale hodně zábavné filmy, pak ovšem dostal nabídku na třetího Thora.
Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

22. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Robert Downey Jr. to vloni zabalil jako Iron Man, a i když se šeptá, že jeho Tonyho Starka možná uvidíme v Black Widow, comicsové brnění už prakticky pověsil na hřebík.
Spravedlnost podle Spensera je dalším a jiným akčňákem od Berga a Wahlberga

Spravedlnost podle Spensera je dalším a jiným akčňákem od Berga a Wahlberga

21. 1. 2020 | Trailery | Adam Homola

Netflix ulovil další zajímavou tvůrčí dvojici a výsledek uvidíme už brzy. Peter Berg a Mark Wahlberg spolu rozhodně netočí poprvé, jenže zatímco jejich předchozí filmy byly spíše vážnější, Spravedlnost podle Spensera vypadá poněkud odlehčeně.