Angelina Jolie si možná zahraje v marveláckých The Eternals

28. 3. 2019 12:33 - Novinky | Autor: Adam Homola

Angelina Jolie si možná zahraje v marveláckých The Eternals

Pokud všechno klapne, uvidíme v superhrdinské roli další hvězdu, která se komiksovým filmům ve stylu DC a Marvelu dosud vyhýbala. Marvel totiž prý vyjednává s Angelinou Jolie o účasti v chystaných The Eternals.

Eternals jsou téměř nesmrtelná stvoření stojící proti svým monstrózním protějškům Deviants. Koho bude Jolie zatím hrát nevíme, stejně jako samozřejmě není ještě jisté, zda to celé klapne. Podle zdrojů The Hollywood Reporter obě strany zatím jenom vyjednávají a nikdo zatím nic nepodepsal.

O režii The Eternals by se měla postarat čínská režisérka Chloé Zhao, která má na kontě několik kraťasů a dva filmy: Songs My Brothers Taught Me a The Rider. Marvel tak opět sází na neznámou tvář, co nemá s velkými filmy zkušenosti. Zatím měli vždycky šťastnou ruku, tak uvidíme, jak se jim to povede tentokrát.

Za připomenutí stojí, že Jolie s filmy podle komiksů malé zkušenosti přeci jen má. V roce 2007 totiž hrála v akčním Wanted, byť šlo samozřejmě o něco výrazně jiného a s dnešní produkcí Marvelu jen těžko srovnatelného. Jolie letos uvidíme v pokračování pohádky Zloba: Královna černé magie.

A kdy že ty The Eternals vlastně uvidíme? To zatím oficiálně nevíme. Marvel totiž o roku 2020 a dál zatím vůbec nemluví. Letos dorazí ještě Avengers: Endgame a Spider-Man: Daleko od domova a tím to prozatím hasne.

Každopádně víme, že třeba sólovka Black Widow je v nějakých fázích příprav, že si na další Strážce Galaxie ještě minimálně dva roky počkáme a časem bude snad i ten Doctor Strange 2, Black Panther 2 a další. Nic z toho se ale v tuto chvíli ještě nenatáčí a nemá ani oficiální datum premiéry.

Zdroje: The Hollywood Reporter

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Schwarzenegger: Trojčata budou, režisérovi to jenom trvá

Schwarzenegger: Trojčata budou, režisérovi to jenom trvá

17. 10. 2019 | Novinky | Adam Homola

O pokračování oblíbené komedie Dvojčata se mluví už řadu let, a ještě se o ní chvíli mluvit bude. Film by se měl jmenovat Trojčata, třetího bratra by měl hrát Eddie Murphy a vrátí se jak Arnold Schwarzenegger, tak Danny DeVito.
Valhalla: Říše bohů půjde na severské mýty jinak než pestrobarevný Marvel

Valhalla: Říše bohů půjde na severské mýty jinak než pestrobarevný Marvel

16. 10. 2019 | Trailery | Redakce Dokina.cz

Marvelovky netřeba představovat a Thora už vůbec ne. Ve třetím Thor: Ragnarok to konečně všechno zapadlo dohromady a Taika Waititi natočil zábavný komiksový film.
Novou Catwoman v The Batman bude Zoë Kravitz

Novou Catwoman v The Batman bude Zoë Kravitz

15. 10. 2019 | Novinky | Adam Homola

Tak a máme to oficiálně: novou Catwoman ztvární Zoë Kravitz. Ta si zahraje Batmanovu parťačku/nepřítele a postaví se tak bok po boku Robertu Pattinsonovi, který hraje netopýřího muže.
Dolittle tahá z rukávu Roberta Downeyho Jr. a roztomilá zvířátka, ale nestačí to

Dolittle tahá z rukávu Roberta Downeyho Jr. a roztomilá zvířátka, ale nestačí to

15. 10. 2019 | Trailery | Adam Homola

Robert Downey Jr. si v Dolittle povídá se zvířátky a studio Universal doufá, že na to přijde hromada lidí.