Angelina Jolie označila módní styl své dcery za fascinující

13. 7. 2010 - 16:15 | Téma | red

Angelina Jolie označila módní styl své dcery za fascinující zdroj: tisková zpráva

Kritice módních guru se vystavují ti, kdo v módě zavádějí nové styly. Ještě těžší tato role může být pro čtyřleté děti - pokud však není jejich matkou herečka Angelina Jolie. Agentuře Reuters Jolieová řekla, že by žádné ze svých dětí nenutila být něčím, kým nejsou, a výběr oblečení své dcery Shiloh označila za fascinující.

Čtyřletá Shiloh se v uplynulých měsících objevila v chlapeckých vázankách, kalhotách a kloboucích, což média komentovala tak, že je poněkud rozpustilá. "Myslím, že (Shiloh) je fascinující tím, co si vybírá. A já bych nikdy nebyla ten typ rodiče, který by někoho nutil být něčím, čím není," řekla Jolie v sobotu Reuters. Naopak podpora schopnosti dětí vyjádřit sebe sama je prý důležitou součástí výchovy.

"Děti by měly smět se vyjádřit, jakýmkoli způsobem si přejí, aniž by je někdo soudil, protože to je důležitá součást jejich růstu," řekla herečka. "Společnost se vždy může něco naučit, pokud jde o způsob, jak soudíme druhé a dáváme jeden druhému nálepky. Máme před sebou dlouhou cestu," podotkla herečka, která se svým partnerem Bradem Pittem vychovává šest dětí.

Salt, Angelina Jolie zdroj: tisková zpráva

Angelina Jolie v současnosti propaguje film Salt o energické agentce CIA, která čelí křivému obvinění ze špionáže pro Rusko. Aby se ukryla před pronásledovateli, musí se mimo jiné přestrojit za muže. Štábu však prý bylo přestrojení Angeliny nepříjemné.

"Kaskadéři, se kterými se obvykle zastavím na kus řeči, se nechtěli se mnou zastavit. Ženy nevěděly, jak odpovídat... bylo na něm (postavě v mužském přestrojení, kterou hrála) něco, co celý štáb trochu poděsilo."

Film do kin v České republice vstoupí 12. srpna.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Necenzurovaný trailer na Smrt ve tmě 2 odhaluje hned několik zabití

Necenzurovaný trailer na Smrt ve tmě 2 odhaluje hned několik zabití

5. 8. 2021 | Trailery | Adam Homola

Sony vydala nový, řádně temný trailer na nadcházející horor Smrt ve tmě 2.
Flash Gordon od Taiky Waititiho bude nakonec hraný

Flash Gordon od Taiky Waititiho bude nakonec hraný

3. 8. 2021 | Novinky | Adam Homola

Místy to vypadá, že oscarový Taika Waititi neví kam dřív skočit. Má hromadu rozjetých projektů, jeden zajímavější než druhý a zatím to pořád zvládá.
Venom 2: Carnage přichází, ale pořád se drží zpátky

Venom 2: Carnage přichází, ale pořád se drží zpátky

2. 8. 2021 | Trailery | Adam Homola

V pořadí druhý trailer na druhého Venoma je tady a jakkoliv se tváří výrazně líp než ten první, pořád se tak trochu drží zpátky.
Stylová jízda s vraždou uprostřed, tak zatím působí Klan Gucci

Stylová jízda s vraždou uprostřed, tak zatím působí Klan Gucci

2. 8. 2021 | Trailery | Adam Homola

První trailer na Klan Gucci je tady a má ohromný styl, jak se ostatně dalo čekat.