Angelina Jolie označila módní styl své dcery za fascinující

13. 7. 2010 - 16:15 | Téma | red

Angelina Jolie označila módní styl své dcery za fascinující zdroj: tisková zpráva

Kritice módních guru se vystavují ti, kdo v módě zavádějí nové styly. Ještě těžší tato role může být pro čtyřleté děti - pokud však není jejich matkou herečka Angelina Jolie. Agentuře Reuters Jolieová řekla, že by žádné ze svých dětí nenutila být něčím, kým nejsou, a výběr oblečení své dcery Shiloh označila za fascinující.

Čtyřletá Shiloh se v uplynulých měsících objevila v chlapeckých vázankách, kalhotách a kloboucích, což média komentovala tak, že je poněkud rozpustilá. "Myslím, že (Shiloh) je fascinující tím, co si vybírá. A já bych nikdy nebyla ten typ rodiče, který by někoho nutil být něčím, čím není," řekla Jolie v sobotu Reuters. Naopak podpora schopnosti dětí vyjádřit sebe sama je prý důležitou součástí výchovy.

"Děti by měly smět se vyjádřit, jakýmkoli způsobem si přejí, aniž by je někdo soudil, protože to je důležitá součást jejich růstu," řekla herečka. "Společnost se vždy může něco naučit, pokud jde o způsob, jak soudíme druhé a dáváme jeden druhému nálepky. Máme před sebou dlouhou cestu," podotkla herečka, která se svým partnerem Bradem Pittem vychovává šest dětí.

Salt, Angelina Jolie zdroj: tisková zpráva

Angelina Jolie v současnosti propaguje film Salt o energické agentce CIA, která čelí křivému obvinění ze špionáže pro Rusko. Aby se ukryla před pronásledovateli, musí se mimo jiné přestrojit za muže. Štábu však prý bylo přestrojení Angeliny nepříjemné.

"Kaskadéři, se kterými se obvykle zastavím na kus řeči, se nechtěli se mnou zastavit. Ženy nevěděly, jak odpovídat... bylo na něm (postavě v mužském přestrojení, kterou hrála) něco, co celý štáb trochu poděsilo."

Film do kin v České republice vstoupí 12. srpna.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.