Angelina Jolie a Brad Pitt se prý rozcházejí

24. 1. 2010 - 21:10 | Téma | red

Angelina Jolie a Brad Pitt se prý rozcházejí zdroj: tisková zpráva

Hvězdný pár Brad Pitt a Angelina Jolie se prý už koncem roku 2009 sešli s rozvodovými právníky. Měli by se s nimi dohodnout na společné péči o jejich děti v případě rozchodu. Pitt a Jolie mají tři vlastní děti a tři adoptované. Informoval o tom bulvární The News of the World.

Pár prý své nejbližší úmysly oznámí později během několika měsíců. O tom, že v jejich pětiletém vztahu není všechno v úplném pořádku, se spekuluje už nějakou dobu, ale pár vždy popíral, že by měl nějaké problémy.

S právníky měla dvojice uzavřít dohodu, jenž je prý podobná předmanželské smlouvě nesezdaných párů. O děti (Maddoxe, Paxe, Zaharu, Shiloh a dvojčata Knoxe a Vivienne) by se v případě rozchodu starali společně ale všechny by bydlely s Angelinou Jolieovou.

Z právnické úmluvy má prý být jasné, že Brad i Angelina chtějí, aby svět věděl, že na výchově dětí se budou podílet oba, i když s dětmi bude trvale žít jen Angelina.

Před svým vztahem s Jolieovou byl šestačtyřicetiletý Pitt ženatý se čtyřicetiletou herečkou Jennifer Anistonovou, která se proslavila především rolí Rachel v úspěšném seriálu Přátelé. Rozvedli se v roce 2005 po manželstvím trvajícím čtyři a půl roku.

Čtyřiatřicetiletá Jolieová byla vdaná dvakrát. Poprvé si v roce 1996 vzala herce Jonnyho Lee Millera, s nímž se po 18 měsících rozvedla. Potom v roce 2000 si vzala dalšího herce Billyho Boba Thorntona. Toto manželství trvalo tři roky.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

20. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Vin Diesel si zahraje a rovnou bude i produkovat hranou verzi stolní hry Rock 'Em Sock 'Em Robots.
Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.
Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

19. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Casting nového Indyho pokračuje a po oblíbené a nesmírně talentované Phoebe Waller-Bridge se k filmu přidává další skvělé jméno.
Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.