Angelina Jolie a Brad Pitt se prý rozcházejí

24. 1. 2010 - 21:10 | Téma | red

Angelina Jolie a Brad Pitt se prý rozcházejí zdroj: tisková zpráva

Hvězdný pár Brad Pitt a Angelina Jolie se prý už koncem roku 2009 sešli s rozvodovými právníky. Měli by se s nimi dohodnout na společné péči o jejich děti v případě rozchodu. Pitt a Jolie mají tři vlastní děti a tři adoptované. Informoval o tom bulvární The News of the World.

Pár prý své nejbližší úmysly oznámí později během několika měsíců. O tom, že v jejich pětiletém vztahu není všechno v úplném pořádku, se spekuluje už nějakou dobu, ale pár vždy popíral, že by měl nějaké problémy.

S právníky měla dvojice uzavřít dohodu, jenž je prý podobná předmanželské smlouvě nesezdaných párů. O děti (Maddoxe, Paxe, Zaharu, Shiloh a dvojčata Knoxe a Vivienne) by se v případě rozchodu starali společně ale všechny by bydlely s Angelinou Jolieovou.

Z právnické úmluvy má prý být jasné, že Brad i Angelina chtějí, aby svět věděl, že na výchově dětí se budou podílet oba, i když s dětmi bude trvale žít jen Angelina.

Před svým vztahem s Jolieovou byl šestačtyřicetiletý Pitt ženatý se čtyřicetiletou herečkou Jennifer Anistonovou, která se proslavila především rolí Rachel v úspěšném seriálu Přátelé. Rozvedli se v roce 2005 po manželstvím trvajícím čtyři a půl roku.

Čtyřiatřicetiletá Jolieová byla vdaná dvakrát. Poprvé si v roce 1996 vzala herce Jonnyho Lee Millera, s nímž se po 18 měsících rozvedla. Potom v roce 2000 si vzala dalšího herce Billyho Boba Thorntona. Toto manželství trvalo tři roky.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.
Druhá Duna našla svého císaře, zahraje si ho Christopher Walken

Druhá Duna našla svého císaře, zahraje si ho Christopher Walken

13. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Natáčet by se mělo začít letos na podzim a s premiérou se pak počítá na říjen příštího roku.
Avatar 2 ještě není v kinech a už atakuje rekordy

Avatar 2 ještě není v kinech a už atakuje rekordy

12. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Před pár dny jsme tu měli první ukázku na Avatar 2, která se hned zařadila k těm vůbec nesledovanějším upoutávkám v historii.