Americký herec Rip Torn odmítl vinu za vloupání do banky

- Téma autor: red

Americký herec Rip Torn, kterého našli policisté 29. ledna uvnitř banky opilého s nabitým revolverem, odmítl vinu za vloupání do místní banky a držení zbraně. Torn se zřejmě pod vlivem alkoholu domníval, že je u sebe doma. Informovala o tom agentura AP.

Hercův právník A. Thomas Waterfall dnes uvedl, že herec, který vystupuje v aktuálně uváděném snímku Happy Tears, přešel z ústavní protialkoholní léčby na ambulantní. Torn byl totiž 1. února propuštěn z vazby na kauci ve výši 100.000 dolarů (téměř 1,9 milionu korun) za podmínky, že se vystříhá alkoholu.

"Dnes jsme soudu potvrdili výborné pokroky, které Rip při léčbě učinil," řekl Waterfall. Torn se před soud opět dostaví 27. dubna.

Problémy se zákonem nemá herec poprvé. V uplynulých letech byl několikrát zadržen za řízení pod vlivem alkoholu, za což dostal pokuty, zákaz řízení i podmínku.

Torn se během své šest desetiletí trvající herecké kariéry objevil ve filmech jako například Muži v černém nebo Marie Antoinetta. Účinkoval také v televizních snímcích a seriálech, vyzkoušel si i režii. V roce 1983 byl nominován na Oscara za nejlepší výkon pro herce ve vedlejší roli za film Cross Creek.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.