Alicia Vikander se na pokračování Tomb Raidera těší, jenže film zatím nemá zelenou

22. 7. 2021 - 14:05 | Novinky | Adam Homola

Alicia Vikander se na pokračování Tomb Raidera těší, jenže film zatím nemá zelenou zdroj: Foto: Metro-Goldwyn-Mayer (MGM)

Tomb Raider z roku 2018 dost možná dostane pokračování, i když zatím prý není ještě nic jisté.

V rozhovoru pro Collider to naznačila sama představitelka Lary Croft Alicia Vikander, která zdůraznila, že pokračování pořád čeká na schválení.

Kdyby prý nebylo covidu, byla by dvojka stoprocentní, nicméně v aktuální situaci pouze doufá. Nový Tomb Raider prý pořád ještě není schválený šéfy studia a zatím se nachází ve fázi psaní scénáře. Vikander se prý na další dobrodružství Lary těší a scénář si ráda přečte, ale film zelenou ještě nemá.

Scénář se tak může teoreticky dopsat v nejbližších měsících a pokud se bude studiovým hlavounům líbit, a pokud do sebe zapadnou i všechny další věci, mohlo by ke schválení dojít třeba už letos. Jestli se ale začne točit příští rok je zatím velice předčasné, jakkoliv to není nepravděpodobné.

První Tomb Raider z roku 2018 s Vikander v hlavní roli je jeden z těch lepších filmů podle hry, i když je pravda, že zrovna tahle laťka pořád není nikterak vysoko. O žádný úžasný snímek pořád nejde a rozhodně to není film, který byste museli doporučovat všem svým známým.

Tomb Raider natočil Roar Uthaug a šlo v podstatě o Lařin origin vycházející ze stejnojmenné herní předlohy z roku 2013. Film utržil v kinech necelých 275 milionů dolarů a netrvalo dlouho a studio oznámilo pokračování. To měl původně dělat Ben Wheatley, jenže přišel covid, začaly se posouvat plány téměř všeho a projektu se nakonec ujala Misha Green (Lovecraft Country), která ho právě píše a pokud všechno klapne, bude i režírovat.

zdroj: MGM

Zdroje: Collider

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

24. 5. 2022 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Spock, dinosauři, Neo, Darth Vader a E. T. v Rudolfinu - to bude koncert Filmové filharmonie, na kterém zazní hudba ze sci-fi filmů jako Star Trek, Matrix, Jurský park, E. T. Mimozemšťan, Star Wars a mnoha dalších. Orchestr tak 4. června uzavře sezonu jedním z nejpopulárnějších koncertních témat, která má ve svém repertoáru.
Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

24. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Zároveň tu ale nechybí ani osudovost, důraz na vztahy, nebo Natalie Portman jako ženský Thor.
Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.