Akta X - kultovní seriál se vrátí s dvaceti novými díly

25. 3. 2015 11:30 - Novinky | Autor: Vojtěch Karlík

Akta X - kultovní seriál se vrátí s dvaceti novými díly Zdroj: Archiv

Fanoušci kultovního seriálu Akta X si mohou mnout ruce. Studio Fox již před časem oznámilo, že by se nebránilo dalším dílům kdysi velmi oblíbeného seriálu a nyní se záměru stal jasný a schválený plán. Seriál bude! A rovnou se natočí dvě sezóny. 

Asi tou nejzásadnější zprávou však je, že studio počítá s obsazením Davida Duchovnyho a Gillian Anderson do rolí agentů FBI, kteří se zabývají vyšetřováním paranormálních případů a současně bojují s korupcí a spiknutím v nejvyšších patrech americké politické scény.

akta x Zdroj: Archiv

Po fanoušky původního seriálu je jistě dobrou zprávou, že za oživením stojí původní tvůrce série Chris Carter, kzterý na nových dílech již pracuje. Každá sezóna bude mít deset epizod, což znamená rovnou dvacítku případů s Mulderem a Scullyovou. Seriál půjde do výroby letos v létě.

Zdroje: Movieweb

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Mizerové vydělávají peníze a Sony začíná připravovat čtyřku

Mizerové vydělávají peníze a Sony začíná připravovat čtyřku

20. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Will Smith a Martin Lawrence se vrátí ještě jednou. V aktuálním Mizerové navždy se sice chvástají klasickou filmovou hláškou, že to tentokrát bude už fakt naposledy, ale dobře víme, že něco takového nezastavilo ani Vina Diesela.
Velké návraty velkých hvězd, od Forda až po Smithe

Velké návraty velkých hvězd, od Forda až po Smithe

17. 1. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Do kin se vrátili Will Smith a Martin Lawrence. Jejich Mizerové začali svou filmovou kariéru v roce 1995, dvojka vznikla o osm let později, ale na trojku se čekalo až do letošního roku. Celých sedmnáct let!
Taika Waititi prý jedná s Disney o natáčení Star Wars

Taika Waititi prý jedná s Disney o natáčení Star Wars

17. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Režisér Taika Waititi prý začíná vyjednávat s Disney o natočení filmu z univerza Star Wars.
Guns Akimbo vypadá z prvního traileru tak trochu jako Crank

Guns Akimbo vypadá z prvního traileru tak trochu jako Crank

16. 1. 2020 | Trailery | Adam Homola

Daniel Radcliffe se po Harry Potterovi neupsal jedné velké značce za druhou a nebojí se toho. Umí si vybírat hodně zajímavé role v menších a často i odvážných produkcích, které na masy rozhodně necílí. A podobně to bude i v novince Guns Akimbo.