Akční komedie Zabiják & bodyguard proti sobě postaví Jacksona s Reynoldsem

30. 5. 2017 12:32 - Novinky | Autor: Adam Homola

Akční komedie Zabiják & bodyguard proti sobě postaví Jacksona s Reynoldsem Zdroj: Archiv

Nejeden film těží z dynamiky hlavních postav, které se nemohou ani snést. Nebo jsou natolik velké protipóly, že se svým způsobem přitahují. Zabiják & bodyguard vypadá minimálně na ten první případ, kdy se hlavní hrdinové nemají rádi, nechtějí být spolu, ale nic jiného jim nezbývá.

Ryan Reynolds hraje špičkového bodyguarda, jehož úkolem je chránit VIP klienty. Potud všechno klape, ale věci půjdou velice rychle do kopru, když se setká se svým novým klientem. Toho hraje Samuel L. Jackson a jde o nájemného vraha. Reynoldsův úkol je jednoduchý: musí dostat Jacksona coby svědka k soudu včas.

Pánové se ale nesnáší a cestu si nebudou zjednodušovat. Z toho vyplývá spousta akce a více či méně vtipných scén. Na hlášky nebude Zabiják & bodyguard chudý, ba naopak. Už trailer naznačuje, že oba pánové budou sypat z rukávu jednu drsnou/vtipnou/nevhodnou větu za druhou.

Film natočil Patrick Hughes, kterému se sice povedl Red Hill, ale pak pustil do kin třetí a zatím nejhorší Expendables. Vedle Reynoldse a Jacksona ve filmu uvidíme taky Salmu Hayek, nebo třeba Garyho Oldmana. Zabiják & bodyguard se do českých kin dostane 17. srpna.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.
Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

23. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Režisér Taika Waititi si už stihl vydobýt ve filmovém světě zajímavé postavení. Originální a vizuálně hodně nápaditý režisér si nejdřív točil na Novém Zélandu svoje malé, trošku divné, ale hodně zábavné filmy, pak ovšem dostal nabídku na třetího Thora.
Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

Recenze: Dolittle – Robert Downey Jr. a spousta zvířátek

22. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Robert Downey Jr. to vloni zabalil jako Iron Man, a i když se šeptá, že jeho Tonyho Starka možná uvidíme v Black Widow, comicsové brnění už prakticky pověsil na hřebík.
Spravedlnost podle Spensera je dalším a jiným akčňákem od Berga a Wahlberga

Spravedlnost podle Spensera je dalším a jiným akčňákem od Berga a Wahlberga

21. 1. 2020 | Trailery | Adam Homola

Netflix ulovil další zajímavou tvůrčí dvojici a výsledek uvidíme už brzy. Peter Berg a Mark Wahlberg spolu rozhodně netočí poprvé, jenže zatímco jejich předchozí filmy byly spíše vážnější, Spravedlnost podle Spensera vypadá poněkud odlehčeně.