Adam Driver by návrat ke Star Wars zvážil, ovšem s jednou podmínkou

26. 11. 2021 - 11:00 | Novinky | Adam Homola

Adam Driver by návrat ke Star Wars zvážil, ovšem s jednou podmínkou zdroj: Foto: Disney

Peníze přesvědčí kohokoliv, ale Driver má jinou podmínku.

O sequelové trilogii Star Wars (Síla se probouzí, Poslední z Jediů, Vzestup Skywalkera) bylo už napsáno mnoho a názory se liší. Diplomaticky můžeme napsat, že ani zdaleka všem se zatím poslední trilogie nelíbila. Nicméně jednou z těch zajímavějších a nejlépe zahraných postav byl Ben Solo, respektive Kylo Ren, kterého ztvárnil Adam Driver.

A právě ten se teď v rozhovoru pro Unilad rozpovídal o svém možném návratu. Proti němu prý vůbec nic nemá, nicméně má jednu podmínku: Star Wars by se musel chopit nějaký skvělý filmař. Dostatečně zajímavý režisér, který by Driverovy imponoval natolik, aby na to kývnul. Jestli tím Driver myslí nějakého Oscary ověnčeného veterána, nebo naopak nezávislého a ambiciózního nezávislého režiséra, už herec neupřesnil.

Nicméně Star Wars potřebují vlít novou krev do žil, protože zatímco se tak nějak revitalizují na Disney+ v podobě relativně slušných seriálů, na filmovém poli je raději ticho po pěšině. Rogue Squadron od Patty Jenkins se nedávno odložil, Taika Watiti se do svého filmu pustí bůh ví kdy a snímek produkovaný Kevinem Feigim? Ten je zatím také v nedohlednu. Čistě teoreticky je ve hře pořád i dávno oznámená trilogie od Riana Johnsona, jenže ten si teď s Craigem točí (dvojku už dodělal, trojka se bude chystat) detektivky Na nože.

Na nějaké návraty Drivera, Daisy Ridley, Oscara Isaaca, Johna Boyegy a dalších je ještě příliš brzy, ale shodou okolností nedávno prohlásila prezidentka Lucasfilmu Kathleen Kennedy, že na tyhle nové postavy se jen tak nezapomene a že se bude jejich budoucnost řešit i s kreativním týmem Lucasfilmu. Což samozřejmě nemusí znamenat film, klidně může jít jen o knihu či komiks.

Pořekadlo nikdy neříkej nikdy neplatí nikde jinde víc než ve světě Star Wars, do kterého se může vrátit kdokoliv, kdykoliv. Bez ohledu na to, jestli hercova postava už dávno zemřela, nebo jestli zemřel třeba i herec samotný.

zdroj: Falcon

Zdroje: Unilad

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

John Cena bude v novém filmu chránit novinářku a diktátora

John Cena bude v novém filmu chránit novinářku a diktátora

20. 1. 2022 | Novinky | Adam Homola

John Cena je jedna z akčních hvězd současnosti, byť pořád není herecky zas tak známý jako třeba jeho bývalý wrestlerský a současný herecký kolega Dwayne Johnson.
První fotka odhaluje vzhled nové filmové Batgirl

První fotka odhaluje vzhled nové filmové Batgirl

19. 1. 2022 | Dokina.cz | Adam Homola

Herečka Leslie Grace konečně oficiálně odhalila, jak bude vypadat její verze superhrdinky Batgirl, aneb Barbary Gordon.
Romantický večer s Filmovou filharmonií

Romantický večer s Filmovou filharmonií

18. 1. 2022 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Filmová filharmonie rozezní celé Rudolfinum romantickými melodiemi z filmů napříč žánry přímo na den sv. Valentýna, tedy 14. 2. 2022. K oslavě tohoto magického zamilovaného dne si připravila skutečně pestrý program: zaposlouchat se budeme moci do hudby z filmů Kráska a zvíře, La La Land, Láska nebeská.
Oscar Isaac se představuje jako Moon Knight, nový superhrdina Marvelu

Oscar Isaac se představuje jako Moon Knight, nový superhrdina Marvelu

18. 1. 2022 | Novinky | Adam Homola

První trailer na první letošní seriál Marvelu je tady.