200.000 korun může vyhrát ten, kdo se nebojí hororů

24. 2. 2010 - 5:26 | Téma | red

200.000 korun může vyhrát ten, kdo se nebojí hororů zdroj: tisková zpráva

Odměnu v přepočtu 200.000 korun by si mohl odnést odvážný filmový fanoušek a milovník hororů, který by se dokázal dívat sám na thriller Phoonk 2 indického režiséra Rama Gopala Varmy. Hlavní podmínkou je, že se na film bude dívat v kině sám a zhlédne ho až do úplného konce a neuteče strachy.

Snímek, který je pokračováním jeho stejnojmenného filmu z roku 2008, je o zloduchovi, který traumatizuje jednu rodinu.

"Kdokoli si myslí, že ho film nemůže vyděsit, může usednout sám do kina," řekl Varma novinářům v Bombaji na promoční akci. Vysvětlil, že filmový fanoušek, který přijme tuto výzvu, bude v kinosále napojen na přístroj, který bude sledovat jeho srdce. Kdyby někdo potom tvrdil, že se při filmu vůbec nebál, monitor ukáže, zda lže nebo ne, protože u člověka, který prožívá silné emoce, se srdeční tep zvyšuje.

Pořadatelé soutěže budou pomocí kamer s nočním viděním sledovat, zda má soutěžící během celého filmu otevřené oči. Před kinem bude připravena i sanitka.

Záznamy z obou přístrojů budou promítány na obrazovku před kinem, řekl Varma. Pokud soutěžící uspěje, tedy bude mít svůj strach pod kontrolou a jeho srdeční tep se nezvýší nad normální hladinu, vyhraje 500.000 rupií (zhruba 200.000 korun).

Soutěž začne 10. března na webových stránkách filmu www.phoonk2.in. Zúčastnit se jí mohou lidé ve věku od 18 do 60 let, ale nesmějí trpět žádnou srdeční chorobou.

"Ram si je svým filmem jistý, ví, že natočil jeden z nejstrašidelnějších filmů o černé magii, a proto přišel s takovou výzvou," řekl jeden z režisérových blízkých přátel.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.