Tři Mušketýři

Tři Mušketýři

Three Musketeers, The
2011, 110 min
premiéra: 20. října 2011
dokina.cz 4.7 index
Režie:
Scénář:
Hudba:
Hrají:

Nové moderní zpracování nadčasového románu Alexandra Dumase TŘI MUŠKETÝŘI natočené ve 3D slibuje skvělou podívanou. Akčně pojatý velkofilm plný propracovaných scén je již nyní přirovnávám k nebývale úspěšným Pirátům z Karibiku. Roli D'Artagnana ztvárnil mladičký Logan Lerman, v dalších rolích uvidíme hvězdy stříbrného plátna jako Millu Jovovich (Milady de Winter), Orlanda Blooma (vévoda z Buckinghamu)...

celý popis

TRAILERY

ČLÁNKY O FILMU

Režisér Pompejí 3D Paul W. S. Anderson – velmistr žánrové průměrnosti

Režisér Pompejí 3D Paul W. S. Anderson – velmistr žánrové průměrnosti

18. 3. 2014 | Téma | Ladislav Loukota

Snad žádný jiný režisér – s čestnou výjimkou Uwe Bolla – za sebou nemá tak rozsáhlý seznam filmů adaptovaných z příběhů videoher. Nyní se Paul W. S. Anderson po roční pauze vrací s filmem Pompeje 3D, který pro změnu představí slavnou starověkou erupci Vesuvu v akčním podání s herci Emily Browning (Sucker Punch) a Kitem Haringtonem (Hra o trůny). 
Tři mušketýři ovládli čelo tabulky nejnavštěvovanějších filmů

Tři mušketýři ovládli čelo tabulky nejnavštěvovanějších filmů

26. 10. 2011 | Téma | red

Muži v nejrůznějších podobách ovládli čelo aktuální tabulky nejnavštěvovanějších filmů českých kin. Na prvním místě zabodovala o víkendu distribuční novinka Tři mušketýři, kterou vyhledalo 17.103 lidí. Druzí skončili Muži v naději Jiřího Vejdělka s návštěvností 16.018 diváků. Třetí skončil navrátivší se samotář Johnny English.
Tři Mušketýři

Tři Mušketýři

20. 10. 2011 | Téma | red

Klasický příběh o třech hrdinných mušketýrech Athosovi, Portosovi a Aramisovi, šlechetném D’Artagnanovi a prohnaném kardinálu Richelieu se vrací na stříbrná plátna ve velkém stylu – a ve 3D.
Tři mušketýři poprve ve 3D: zajímavosti o filmu

Tři mušketýři poprve ve 3D: zajímavosti o filmu

26. 9. 2011 | Téma | red

Kniha Tři mušketýři si koleduje o zápis do Guinessovy knihy rekordů v kolonce největší množství filmových adaptací vůbec (vyrovnají se jí snad jen adaptace Shakespearových dramat). Vůbec první filmové převedení Dumasovy knihy na celuloidový pás pochází již z roku 1903, které se dodnes nedochovalo a mnoho se toho o něm neví.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY