Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil

Sin City: A Dame to Kill For
2014, 102 min, od 15 let
premiéra: 4. září 2014
dokina.cz 6.2 index
Režie:
Scénář:
Hudba:
Hrají:

Již v prvním filmu jsme sledovali mnohačetnou dějovou linii. A stejně tak v jeho pokračování sledujeme osudy několika lidí prostřednictvím několika zajímavých příběhů.

Jeden z nich, který se jmenuje Dáma pro kterou se zabíjí (A Dame to Kill For ), se točí okolo Dwighta (Clive Owen) a jeho dávné lásky Avy Lord (Rose McGowan), která ho podvedla a opustila, aby si vzala bohatšího muže.Teď se však Ava po letech vrací prohlašujíc, že její manželství je neplatné a trvá na tom aby jí Dwight pomohl.

Poté, co ho přemluví k vraždě manžela, se Dwight s pomocí Marva snaží očistit své jméno. Dwightův příběh je vlastně pokračováním Velké tlusté zabijačky(The Big Fat Kill) z prvního dílu.

V další povídce sledujeme osud mladé Nancy (Jessica Alba), která truchlí pro smrt detektiva Hartigana, do kterého se zamilovala poté, co ji zachránil ze spárů Žlutýho parchanta (That Yellow Bastard), který ji unesl a pokusil se jí zabí,t když byla ještě dítě.

celý popis

TRAILERY

ČLÁNKY O FILMU

10 filmových plakátů, které cenzura zakázala

10 filmových plakátů, které cenzura zakázala

2. 1. 2015 | Téma | Vojtěch Karlík

Žebříčky jsou tu od toho, protože milujeme všelijaké poměřování a přehledy úplně všeho. Seřaďte ten nejnudnější seznam hezky pod sebe a opatřete jej titulkem Top 10 a úspěch bude zaručen. Pravdou však je, že některé žebříčky jsou opravdu zajímavé a baví nás je číst. Asi víte, že hollywoodská studia bojují s všelijakými omezeními. Připravili jsme pro vás docela zábavný žebříček nejzajímavějších filmových plakátů, které byly zakázány.
Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil - jaké bude dlouho očekávané pokračování?

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil - jaké bude dlouho očekávané pokračování?

29. 8. 2014 | Téma | Vojtěch Karlík

Na nové Sin City jsme čekali dlouho. Příznivci komiksů Franka Millera a filmů Roberta Rodrigueze se však dočkají již příští týden, kdy do kin dorazí snímek Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil. 
KURVA VELKÝ SIN CITY - Komiksová bible od F. Millera, kterou můžete někoho zabít

KURVA VELKÝ SIN CITY - Komiksová bible od F. Millera, kterou můžete někoho zabít

15. 5. 2014 | Téma | Inzerce

V červnu letošního roku vyjde v zámoří u slavného nakladatelství Dark Horse obrovská bichle s názvem BIG DAMN SIN CITY. Jde v podstatě o omnibus, který bude obsahovat všech sedm knih, které napsala i nakreslila naprostá komiksová legenda - Frank Miller. České vydavatelství Comics Centrum nyní přišlo se zajímavou myšlenkou. Kniha, která má 1360 stran a je to tedy opravdu zatraceně velká cihla, u které se bude vazba vytvářet zřejmě ručně, možná vyjde i u nás. Díky Comics Centru by se tak ČR stalo druhou zemí světa, kde komplet Sin City vyšlo.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY