Za smrtí Murphyové mohlo stát předávkování léky nebo anorexie

22. 12. 2009 - 12:22 | Téma | red

Za smrtí Murphyové mohlo stát předávkování léky nebo anorexie zdroj: tisková zpráva

Smrt americké herečky Brittany Murphyové, která zemřela v neděli ve věku 32 let, mohlo podle spekulací médií způsobit předávkování léky. Svou roli v úmrtí hollywoodské divy prý mohla sehrát i anorexie.

Úřady ale budou znát přesnou příčinu její smrti nejdříve po toxikologických testech, které budou vyhodnoceny během čtyř až šesti týdnů.

Murphy zdroj: tisková zpráva Podle prvních zpráv médií Murphyová zemřela na selhání srdce. To uvedla i nemocnice, kde byla herečka hospitalizována. Nyní se ale začínají vynořovat spekulace, že za úmrtím mohly stát léky na předpis. Podle jiných zdrojů mohla herečka trpět anorexií. Rodina uvádí, že Murphyová byla před svou smrtí nemocná - měla příznaky chřipky. Losangeleský koroner uvedl, že úřady nemají podezření na cizí zavinění.

 Bezvládnou Murphyovou objevila ve sprše její matka. Koupelna prý byla plná zvratků. V domě, kde Murphyová žila se scenáristou a režisérem Simonem Monjackem, prý bylo nalezeno hodně léků na předpis a receptů.
    Lékaři už v pondělí provedli pitvu, přesnou příčinu smrti však určí až toxikologické testy.
    Média si počátkem prosince všimla, že Murphyová při jednom veřejném vystoupení v Los Angeles vypadala velmi pohuble. O tom, že herečka trpí psychickým onemocněním spojeným s poruchami příjmu potravy se spekulovalo už v roce 2005. Tehdy média psala, že Murphyová užívá kokain. To herečka popírala.

Murphyová často hrála mladé dívky pohybující se na okraji společnosti a psychicky narušené ženy. Objevila se například ve snímcích Sin City - město hříchu, Líbánky, 8 Mile a Neříkej ani slovo.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Nový seriál ze světa Star Wars natočí režisér Spider-Manů a zahraje si v něm Jude Law

Nový seriál ze světa Star Wars natočí režisér Spider-Manů a zahraje si v něm Jude Law

27. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Univerzum Star Wars se neustále rozšiřuje, byť aktuálně spíše skrze seriály než celovečerní filmy.
Bestie: Idris Elba vs obří lev v novém hororovém thrilleru

Bestie: Idris Elba vs obří lev v novém hororovém thrilleru

26. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Studio Universal chystá nové drama, respektive spíše částečně hororový thriller se spolehlivým Idisem Elbou v hlavní roli.
Pražský The Gray Man s Evansem a Goslingem představuje reálné tramvaje a digitální destrukci

Pražský The Gray Man s Evansem a Goslingem představuje reálné tramvaje a digitální destrukci

25. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Takhle Prahu už dlouho nikdo nezničil, a i když je ve filmu spousta skutečných věcí, destrukce vypadá snad až příliš digitálně.
Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

24. 5. 2022 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Spock, dinosauři, Neo, Darth Vader a E. T. v Rudolfinu - to bude koncert Filmové filharmonie, na kterém zazní hudba ze sci-fi filmů jako Star Trek, Matrix, Jurský park, E. T. Mimozemšťan, Star Wars a mnoha dalších. Orchestr tak 4. června uzavře sezonu jedním z nejpopulárnějších koncertních témat, která má ve svém repertoáru.