V závěti herečky Brittany Murphy je pouze její matka

3. 3. 2010 - 7:00 | Téma | red

V závěti herečky Brittany Murphy je pouze její matka zdroj: tisková zpráva

Americká herečka Brittany Murphy, která zemřela 20. prosince 2009 ve věku pouhých 32 let, prý odkázala veškerý majetek svojí matce Sharon Murphyová. Vdovec, britský režisér a scénárista Simon Monjack, není v závěti údajně vůbec zmíněn. Oznámila to agentura DPA s odvoláním na server Tmz.com.

Podle agentury DPA se prý Murphyová s Monjackem chvíli po svatbě domluvili, že všechen majetek zdědí její matka. Například její vila je nyní na prodej za 7,25 milionu dolarů (asi 138 milionů korun).

Dvaatřicetiletou Murphyovou objevili mrtvou 20. prosince 2009 v koupelně jejího domu. První zprávy médií spekulovaly jako o možných příčinách úmrtí o anorexii či o předávkování kokainem. Léky, které měla herečka v těle, však byly podle koronera jak na předpis, tak volně prodejné a žádné drogy zjištěny nebyly. Koronerova zpráva dále uvedla, že žena měla v době smrti zápal plic a anémii způsobenou nedostatkem železa.

Murphyová často hrála mladé dívky pohybující se na okraji společnosti a psychicky narušené ženy. Objevila se například v psychologickém dramatu Narušení (Girl Interrupted, spolu s Angelinou Jolieovou a Winonou Ryderovou), v komiksovém Sin City - město hříchu, romantické komedii Líbánky (Just Married, spolu s Ashtonem Kutcherem), v sociálním dramatu 8 Mile (s Eminemem) a ve snímku Neříkej ani slovo.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

20. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Vin Diesel si zahraje a rovnou bude i produkovat hranou verzi stolní hry Rock 'Em Sock 'Em Robots.
Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.
Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

19. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Casting nového Indyho pokračuje a po oblíbené a nesmírně talentované Phoebe Waller-Bridge se k filmu přidává další skvělé jméno.
Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.