Tom Hanks představil v Londýně svůj nový film Larry Crowne

- Téma autor: red

Hollywoodský herec Tom Hanks přijel do Londýna na světovou premiéru filmu Larry Crowne. Držitel Oscara svůj nový film podle agentury AP považuje za příběh o tom, jak nepodlehnout cynismu.

Hanks ve snímku nejen hraje, ale je také jeho režisérem a spoluautorem scénáře. Larry Crowne je o muži středního věku, který se po ztrátě zaměstnání vrátí ke studiu.

"Larry nežije v optimistickém světě... Je snadné poddat se cynismu a mnoho lidí takové situaci čelí. Larrymu návrat do školy dává víru, že se ještě něco stane. To není jenom optimistické, ale taky velmi moudré poselství," řekl na červeném koberci čtyřiapadesátiletý Hanks.

Jeho partnerkou ve filmu je Julia Robertsová, která ztvárňuje přepracovanou učitelku.

Na premiéru do londýnského obchodního centra spolu s Hanksem v pondělí večer přišly další celebrity, kromě jiných herec David Hasselhoff a kytarista skupiny The Rolling Stones Ronnie Wood.

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.