Temná krajina

25. 1. 2011 14:30 - Téma | Autor: red

Temná krajina

Temná krajina 3D je celovečerním režijním debutem Thomase Jana. Scénář k filmu napsal Tab Murphy, známý díky filmu Gorily v mlze, Tarzan či Zvoník u matky boží.

Film vypráví poutavý příběh novomanželů, kteří se ocitnou ztraceni v nevadské poušti. Dick (Thomas Jane) a Gina (Lauren German) se potkali a během 24 hodin vzali v Las Vegas. Město opustili za soumraku opustili v Dickově veteránu a snažili se najít dálnici. Trasa, kterou jim v kavárně poradil záhadný muž (Chris Browning) je dovede na nebezpečnou cestu a také k pekelné nehodě, když narazí do muže. Poté, co zkrvavenou oběť naloží na zadní sedadla, aby dojeli pro pomoc, jsou jejich novým pasažérem napadeni a nuceni bojovat o přežití.

Temná krajina

Dick útočníka zmůže a nakonec ho zabije kamenem. S pomocí šokované Giny skryje tělo do mělkého hrobu uprostřed pouště. Mezi milenci dojde k roztržce a to vede Ginu k tomu, že Dicka opouští při zastávce na odpočívadle, aby dále pokračovala sama. Zoufalý Dick zastavuje vůz Sheriffa Thompsona (Ron Perlman) v naději, že zkušenosti místního strážníka ve stopování, ho přivedou ke zmizelé Gině.

Temná krajina

Dick si brzy uvědomí, že nic není tak, jak se zdá a že nemůže věřit nikomu a ničemu. Je nucen bojovat nejen, aby zachránil jeho novou ženu, ale i svůj život.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Znáte ty nejlepší parodie Star Wars?

Znáte ty nejlepší parodie Star Wars?

13. 12. 2019 | Téma | Matěj Svoboda

Harry Potter? Avengers? Bondovky? Ani náhodou, největší filmový fenomén všech dob jsou Star Wars.
Akira nedorazí za dva roky

Akira nedorazí za dva roky

12. 12. 2019 | Novinky | Adam Homola

Studio Warner Bros. nás moc nepotěšilo a zároveň mám udělalo radost. Nejdřív ale ta horší zpráva, která je už částečně obsažená v titulku. Akira jen tak nebude.
Guillermo del Toro se nás v dubnu pokusí vyděsit hororem Antlers

Guillermo del Toro se nás v dubnu pokusí vyděsit hororem Antlers

11. 12. 2019 | Trailery | Adam Homola

Guillermo del Toro se vrací, byť tentokrát z pozice producenta. O režii slibně vypadajícího hororu Antlers se postaral Scott Cooper a vypadá to, že si ho del Toro hezky pohlídal.
Finální ukázka na novou bayovinu 6 Underground je tady

Finální ukázka na novou bayovinu 6 Underground je tady

10. 12. 2019 | Trailery | Adam Homola

Netflix má hodně zajímavý konec roku. Na jedné straně bojuje s cenově levnou a obsahově bohatou nabídkou konkurenčního Disney+ (u nás snad příští rok), zatímco na druhé straně tahá z rukávu jednu pecku za druhou.