Super smlouva v hodnotě více než 20 milionů dolarů pro Lopez. Vezme to?

- Téma autor: Danica Klein

Americká zpěvačka a herečka Jennifer Lopez se podle všeho vrátí jako porotkyně do televizní talentové pěvecké soutěže American Idol.

Placeholder

Placeholder,zdroj: Archiv

"Stále čekáme na oficiální prohlášení, ale již nyní mohu s radostí oznámit, že všichni tři porotci budou příští sezonu zpátky," řekl producent Nigel Lythgoe ve středečním rozhlasovém interview.

V triu budou Lopezovou doplňovat dlouholetý porotce soutěže Randy Jackson a frontman skupiny Aerosmith, rocker Steven Tyler. Možný návrat Lopezové byl dlouhé týdny v Hollywoodu předmětem spekulací, protože zpěvačka počátkem léta prohlásila, že se ještě nerozhodla.

Zpravodajský server ze světa showbyznysu TheWrap.com informoval, že Lopezová již uzavřela smlouvu v hodnotě více než 20 milionů dolarů za účast v porotě v dalším ročníku soutěže, který začne v lednu.

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.