Spekulace: štafetu Indiana Jonese převezme po Fordovi Chris Pratt

12. 1. 2021 - 9:30 | Novinky | Adam Homola

Spekulace: štafetu Indiana Jonese převezme po Fordovi Chris Pratt zdroj: Universal Pictures

Internetem začínají kolovat spekulace a nepotvrzené zprávy o tom, že novým Indiana Jonesem by měl být Chris Pratt. Ano, už zase.

Je to totiž už minimálně podruhé, co jede takováhle vlna spekulací s tím, že prý někdo někde údajně slyšel, že by šéfové Disney chtěli do role Indiana Jonese Chrise Pratta. O Indiana Jones 5 přitom ale řeč není.

Aktuálně chystaná a několikrát odložená pětka se začne natáčet už brzy, v hlavní roli bude Harrison Ford a natáčet to bude James Mangold. Ford se tímhle dílem se svojí ikonickou postavou rozloučí, ale to neznamená, že by byl se značkou konec.

Indiana Jones je jednoduše příliš zajímavý a lukrativní materiál na to, aby ho Disney nechala ležet ladem. Spekulace o obsazení Pratta v minulosti popřeli jak Pratt, tak Ford, ale to samozřejmě ještě nic neznamená. Herci běžně popírají věci, o kterých ještě mluvit nemohou, ale smlouvu už třeba podepsanou mají a jen čekají na oficiální oznámení.

Chris Pratt tak možná v pátém Indym nebude, ale dříve či později se dočkáme nějakého prequelu, spin-offu či seriálu a tam už by se objevit mohl. Aktuální drby totiž mluví nejen o jeho obsazení, ale o velkých plánech Disney. Po pátém díle by se měl totiž slavný archeolog dočkat svého vlastního seriálu na Disney+ a to dokonce prý s Fordem, na tutéž platformu se pak údajně chystá i animovaný seriál a nakonec je prý v přípravě i několik spin-offů. A právě v nich by se mohl Pratt objevit.

Disney tak má s Indiana Jonesem velké plány, ostatně značku koupili nejen proto, aby mohli pořád dokola licencovat a pouštět staré filmy. Ať se nám to líbí nebo ne, Jones pravděpodobně nebude navždy jen Harrison Ford. Ale zvykli jsme si u Bonda, zvykneme si i u Indyho.

zdroj: Lucasfilm

Zdroje: Movieweb , ScreenRant

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

19. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Casting nového Indyho pokračuje a po oblíbené a nesmírně talentované Phoebe Waller-Bridge se k filmu přidává další skvělé jméno.
Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.
Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

15. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Další díl Rychle a zběsile měl být sice dávno za námi, ale z loňské premiéry kvůli covidu sešlo a filmu se tak dočkáme letos.
Armáda mrtvých: Bautistovi stojí v cestě ke 200 milionům dolarů horda zombíků

Armáda mrtvých: Bautistovi stojí v cestě ke 200 milionům dolarů horda zombíků

14. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Las Vegas je plné peněz i zombíků a Dave Bautista se s tím pokusí něco udělat.