Spekulace: štafetu Indiana Jonese převezme po Fordovi Chris Pratt

12. 1. 2021 - 9:30 | Novinky | Adam Homola

Spekulace: štafetu Indiana Jonese převezme po Fordovi Chris Pratt zdroj: Universal Pictures

Internetem začínají kolovat spekulace a nepotvrzené zprávy o tom, že novým Indiana Jonesem by měl být Chris Pratt. Ano, už zase.

Je to totiž už minimálně podruhé, co jede takováhle vlna spekulací s tím, že prý někdo někde údajně slyšel, že by šéfové Disney chtěli do role Indiana Jonese Chrise Pratta. O Indiana Jones 5 přitom ale řeč není.

Aktuálně chystaná a několikrát odložená pětka se začne natáčet už brzy, v hlavní roli bude Harrison Ford a natáčet to bude James Mangold. Ford se tímhle dílem se svojí ikonickou postavou rozloučí, ale to neznamená, že by byl se značkou konec.

Indiana Jones je jednoduše příliš zajímavý a lukrativní materiál na to, aby ho Disney nechala ležet ladem. Spekulace o obsazení Pratta v minulosti popřeli jak Pratt, tak Ford, ale to samozřejmě ještě nic neznamená. Herci běžně popírají věci, o kterých ještě mluvit nemohou, ale smlouvu už třeba podepsanou mají a jen čekají na oficiální oznámení.

Chris Pratt tak možná v pátém Indym nebude, ale dříve či později se dočkáme nějakého prequelu, spin-offu či seriálu a tam už by se objevit mohl. Aktuální drby totiž mluví nejen o jeho obsazení, ale o velkých plánech Disney. Po pátém díle by se měl totiž slavný archeolog dočkat svého vlastního seriálu na Disney+ a to dokonce prý s Fordem, na tutéž platformu se pak údajně chystá i animovaný seriál a nakonec je prý v přípravě i několik spin-offů. A právě v nich by se mohl Pratt objevit.

Disney tak má s Indiana Jonesem velké plány, ostatně značku koupili nejen proto, aby mohli pořád dokola licencovat a pouštět staré filmy. Ať se nám to líbí nebo ne, Jones pravděpodobně nebude navždy jen Harrison Ford. Ale zvykli jsme si u Bonda, zvykneme si i u Indyho.

zdroj: Lucasfilm

Zdroje: Movieweb , ScreenRant

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Prequel Šíleného Maxe se odkládá, Furiosy se dočkáme až v roce 2024

Prequel Šíleného Maxe se odkládá, Furiosy se dočkáme až v roce 2024

16. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Mad Max: Zběsilá cesta patří k tomu nejlepšímu, co na poli akčních filmů vzniklo, a to nejen za posledních deset let.
Padla poslední klapka disneyovského Predátora

Padla poslední klapka disneyovského Predátora

15. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Ani jsme se nenadáli a další Predátor je hotový, respektive míří z placu do postprodukce.
Bondovka Není čas zemřít představuje nové agentky

Bondovka Není čas zemřít představuje nové agentky

14. 9. 2021 | Trailery | Adam Homola

James Bond na to nebude v novém filmu sám, to už víme nějakou dobu. A teď se můžete na nové agentky podívat hezky zblízka.
Tom Cruise si může oddechnout. Konečně dotočil další Mission Impossible

Tom Cruise si může oddechnout. Konečně dotočil další Mission Impossible

13. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Sedmá Mission Impossible je hotová, ale osmička Cruise ještě pořád čeká.