Spekulace: štafetu Indiana Jonese převezme po Fordovi Chris Pratt

12. 1. 2021 - 9:30 | Novinky | Adam Homola

Spekulace: štafetu Indiana Jonese převezme po Fordovi Chris Pratt zdroj: Universal Pictures

Internetem začínají kolovat spekulace a nepotvrzené zprávy o tom, že novým Indiana Jonesem by měl být Chris Pratt. Ano, už zase.

Je to totiž už minimálně podruhé, co jede takováhle vlna spekulací s tím, že prý někdo někde údajně slyšel, že by šéfové Disney chtěli do role Indiana Jonese Chrise Pratta. O Indiana Jones 5 přitom ale řeč není.

Aktuálně chystaná a několikrát odložená pětka se začne natáčet už brzy, v hlavní roli bude Harrison Ford a natáčet to bude James Mangold. Ford se tímhle dílem se svojí ikonickou postavou rozloučí, ale to neznamená, že by byl se značkou konec.

Indiana Jones je jednoduše příliš zajímavý a lukrativní materiál na to, aby ho Disney nechala ležet ladem. Spekulace o obsazení Pratta v minulosti popřeli jak Pratt, tak Ford, ale to samozřejmě ještě nic neznamená. Herci běžně popírají věci, o kterých ještě mluvit nemohou, ale smlouvu už třeba podepsanou mají a jen čekají na oficiální oznámení.

Chris Pratt tak možná v pátém Indym nebude, ale dříve či později se dočkáme nějakého prequelu, spin-offu či seriálu a tam už by se objevit mohl. Aktuální drby totiž mluví nejen o jeho obsazení, ale o velkých plánech Disney. Po pátém díle by se měl totiž slavný archeolog dočkat svého vlastního seriálu na Disney+ a to dokonce prý s Fordem, na tutéž platformu se pak údajně chystá i animovaný seriál a nakonec je prý v přípravě i několik spin-offů. A právě v nich by se mohl Pratt objevit.

Disney tak má s Indiana Jonesem velké plány, ostatně značku koupili nejen proto, aby mohli pořád dokola licencovat a pouštět staré filmy. Ať se nám to líbí nebo ne, Jones pravděpodobně nebude navždy jen Harrison Ford. Ale zvykli jsme si u Bonda, zvykneme si i u Indyho.

zdroj: Archiv

Zdroje: Movieweb , ScreenRant

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

V The Courier bude Benedict Cumberbatch řešit kubánskou krizi

V The Courier bude Benedict Cumberbatch řešit kubánskou krizi

20. 1. 2021 | Novinky | Adam Homola

V novém thrilleru spojí síly Benedict Cumberbatch a Rachel Brosnahan, kteří budou společně zabraňovat kubánské krizi.
Gal Gadot připravuje špiónskou sérii pro Netflix Heart of Stone

Gal Gadot připravuje špiónskou sérii pro Netflix Heart of Stone

19. 1. 2021 | Novinky | Adam Homola

Gal Gadot to v jedné chvíli v Hollywoodu málem zabalila, ale teď neví kam dřív skočit. Chystá totiž vlastní „bondovku“ Heart of Stone.
Thor: Love and Thunder dost možná rozšíří Matt Damon

Thor: Love and Thunder dost možná rozšíří Matt Damon

18. 1. 2021 | Novinky | Adam Homola

Thor: Love and Thunder velmi pravděpodobně vítá velice zajímavou hereckou posilu: Matta Damona, který si už zahrál Lokiho.
Chris Evans prý vyjednává o návratu Kapitána Ameriky

Chris Evans prý vyjednává o návratu Kapitána Ameriky

15. 1. 2021 | Novinky | Adam Homola

Kapitán Amerika v podání Chrise Evanse sice pověsil štít na hřebík, ale dost možná ho uvidíme ještě jednou.