Spekulace: štafetu Indiana Jonese převezme po Fordovi Chris Pratt

12. 1. 2021 - 9:30 | Novinky | Adam Homola

Spekulace: štafetu Indiana Jonese převezme po Fordovi Chris Pratt zdroj: Universal Pictures

Internetem začínají kolovat spekulace a nepotvrzené zprávy o tom, že novým Indiana Jonesem by měl být Chris Pratt. Ano, už zase.

Je to totiž už minimálně podruhé, co jede takováhle vlna spekulací s tím, že prý někdo někde údajně slyšel, že by šéfové Disney chtěli do role Indiana Jonese Chrise Pratta. O Indiana Jones 5 přitom ale řeč není.

Aktuálně chystaná a několikrát odložená pětka se začne natáčet už brzy, v hlavní roli bude Harrison Ford a natáčet to bude James Mangold. Ford se tímhle dílem se svojí ikonickou postavou rozloučí, ale to neznamená, že by byl se značkou konec.

Indiana Jones je jednoduše příliš zajímavý a lukrativní materiál na to, aby ho Disney nechala ležet ladem. Spekulace o obsazení Pratta v minulosti popřeli jak Pratt, tak Ford, ale to samozřejmě ještě nic neznamená. Herci běžně popírají věci, o kterých ještě mluvit nemohou, ale smlouvu už třeba podepsanou mají a jen čekají na oficiální oznámení.

Chris Pratt tak možná v pátém Indym nebude, ale dříve či později se dočkáme nějakého prequelu, spin-offu či seriálu a tam už by se objevit mohl. Aktuální drby totiž mluví nejen o jeho obsazení, ale o velkých plánech Disney. Po pátém díle by se měl totiž slavný archeolog dočkat svého vlastního seriálu na Disney+ a to dokonce prý s Fordem, na tutéž platformu se pak údajně chystá i animovaný seriál a nakonec je prý v přípravě i několik spin-offů. A právě v nich by se mohl Pratt objevit.

Disney tak má s Indiana Jonesem velké plány, ostatně značku koupili nejen proto, aby mohli pořád dokola licencovat a pouštět staré filmy. Ať se nám to líbí nebo ne, Jones pravděpodobně nebude navždy jen Harrison Ford. Ale zvykli jsme si u Bonda, zvykneme si i u Indyho.

zdroj: Lucasfilm

Zdroje: Movieweb , ScreenRant

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.