Šéfové Disney prý Deppovi v dalších Pirátech neumožní ani cameo

17. 12. 2020 - 12:25 | Novinky | Adam Homola

Šéfové Disney prý Deppovi v dalších Pirátech neumožní ani cameo zdroj: Disney

Disney nechce Johnnyho Deppa v dalších Pirátech z Karibiku nejen v hlavní roli, ale ani ve formě malého camea.

Byli to právě Piráti z Karibiku, kteří Deppa vrátili na výsluní a definitivně ho vystřelili mezi hollywoodskou elitu. Jenže v posledních letech se přišlo na to, jak extrémně kontroverzní herec v osobním životě je, což de facto vyvrcholilo soudní tahanicí s bulvárním deníkem Sun, kterou Depp prohrál. Soudně je tak potvrzený násilník, který mlátil svoji bývalou ženu.

Studia tak dávají od Deppa ruce pryč jak to jen jde, čehož důkazem je například i nedávné přeobsazení Grindelwalda ve třetích Fantastických zvířatech, kde Deppa střídá Mads Mikkelsen.

Že budou další Piráti z Karibiku bez Deppa víme už delší dobu, nicméně poměrně dlouho pro něj byla ve hře alespoň malá role a teď už je mimo i ta. Důvodem jsou šéfové Disney, kteří Deppa ve filmu prostě a jednoduše nechtějí.

Alespoň to naznačuje nejnovější report od The Hollywood Reporter, co teď koluje po internetu. Disney chce totiž Piráty z Karibiku restartovat a hlavní hvězdou by měla být údajně Margot Robbie, byť ani to ještě není úplně stoprocentně definitivní a natáčení ještě nezačalo.

O Deppův návrat, prý klidně i v malé roličce, údajně stojí producent Jerry Bruckheimer, který se s Deppem zná roky a celou sérii Pirátů z Karibiku pomohl nastartovat. Šéfové Disney prý ale řekli jasné „ne“ a o Deppovi nechtějí ani slyšet. Takhle kontroverzní člověk se jim totiž pro takhle velkou, rodinou a přístupnou značku jednoduše nehodí.

zdroj: Disney

Zdroje: The Hollywood Reporter

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Nový seriál ze světa Star Wars natočí režisér Spider-Manů a zahraje si v něm Jude Law

Nový seriál ze světa Star Wars natočí režisér Spider-Manů a zahraje si v něm Jude Law

27. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Univerzum Star Wars se neustále rozšiřuje, byť aktuálně spíše skrze seriály než celovečerní filmy.
Bestie: Idris Elba vs obří lev v novém hororovém thrilleru

Bestie: Idris Elba vs obří lev v novém hororovém thrilleru

26. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Studio Universal chystá nové drama, respektive spíše částečně hororový thriller se spolehlivým Idisem Elbou v hlavní roli.
Pražský The Gray Man s Evansem a Goslingem představuje reálné tramvaje a digitální destrukci

Pražský The Gray Man s Evansem a Goslingem představuje reálné tramvaje a digitální destrukci

25. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Takhle Prahu už dlouho nikdo nezničil, a i když je ve filmu spousta skutečných věcí, destrukce vypadá snad až příliš digitálně.
Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

24. 5. 2022 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Spock, dinosauři, Neo, Darth Vader a E. T. v Rudolfinu - to bude koncert Filmové filharmonie, na kterém zazní hudba ze sci-fi filmů jako Star Trek, Matrix, Jurský park, E. T. Mimozemšťan, Star Wars a mnoha dalších. Orchestr tak 4. června uzavře sezonu jedním z nejpopulárnějších koncertních témat, která má ve svém repertoáru.