Schwarzenegger se přiznal k nemanželskému dítěti

- Téma autor: red

Bývalý kalifornský guvernér Arnold Schwarzenegger až nyní přiznal, že měl před víc než deseti lety dítě s jednou z pomocnic v domácnosti. Napsal to dnes list Los Angeles Times. Schwarzenegger se právě rozvádí s Marií Shriverovou, s níž žil 25 let.

V jedné z odpovědí na otázky listu Schwarzenegger napsal: "Když jsem odcházel z guvernérského úřadu, řekl jsem ženě o té věci, která se stala před desetiletím. Chápu zlobu a zklamání, jaké to vyvolalo mezi mými přáteli a v rodině. Není pro to omluva a beru na sebe plnou odpovědnost za utrpení, které jsem způsobil. Omluvil jsem se Marii, dětem a rodině. Opravdu mne to mrzí."

Třiašedesátiletý Schwarzenegger má se Shriverovou čtyři děti. Minulý týden oznámili rozluku.

Losangelský list dotyčnou ženu nejmenoval, ale den předtím, než bývalý guvernér zveřejnil prohlášení, řekla listu, že po 20 letech práce pro Schwarzeneggerovu domácnost v lednu odešla. Prohlásila taky, že otcem jejího dítěte je muž, který byl před deseti lety jejím manželem.

Arnold Schwarzenegger

Po Schwarzeneggerově doznání se její stanovisko získat nepodařilo. Schwarzenegger byl v úřadu po dva mandáty a teď se chce vrátit k filmu. Hodlá točit další díl Terminátora.

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.