Romantické drama Navždy spolu přijde do kin 29. března

13. 3. 2012 - 18:04 | Téma | red

Romantické drama Navždy spolu přijde do kin 29. března zdroj: tisková zpráva

Inspirován skutečným příběhem natočil režisér Michael Sucsy romantické drama Navždy spolu, které dnes na pracovní projekci v Praze uvedla distribuční společnost Falcon. Do kin je uvede 29. března. Rachel McAdamsová a Channing Tatum v něm hrají zamilované novomanžele, kteří žijí spokojeným životem. Při dopravní nehodě je však mladá žena zraněna. Když se probere z kómatu, nemá na partnera žádné vzpomínky. On tak musí získat její srdce ještě jednou.

V menších rolích se ve snímku objeví populární Sam Neill a Jessica Langeová.

Příběh vznikl na motivy skutečné události - manželé Carpenterovi v roce 2000 dokonce vydali o svých zážitcích knihu. Také k sobě opět nalezli cestu, přičemž manželce se vzpomínky na část života nikdy nevrátily.

Rachel McAdamsová se objevila například ve snímku Woodyho Allena Půlnoc v Paříži. Předtím si zahrála v obou dílech nové verze Sherlocka Holmese a v komedii Hezké vstávání.

Channing Tatum debutoval na plátně ve filmu Coach Carter, kde si zahrál se Samuelem Jacksonem. Malou roli ztvárnil také ve filmu Válka světů. V roce 2006 ovlivnily jeho kariéru snímky Super náhradník a Let's dance.

Navždy spolu zdroj: tisková zpráva

Režisér, scenárista a producent Michael Sucsy na sebe v roce 2009 upozornil úspěšným biografickým televizním dramatem Grey Gardens z produkce HBO, inspirovaným stejnojmenným dokumentem z roku 1975.

Dalším počinem Falconu bude například koncem května novinka studia Sony Pictures - třetí pokračování Mužů v černém a navíc ve 3D. Opět se v něm objeví Will Smith, Tommy Lee Jones, Josh Brolin a Emma Thompsonová.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Venom 2: Carnage přichází, ale pořád se drží zpátky

Venom 2: Carnage přichází, ale pořád se drží zpátky

2. 8. 2021 | Trailery | Adam Homola

V pořadí druhý trailer na druhého Venoma je tady a jakkoliv se tváří výrazně líp než ten první, pořád se tak trochu drží zpátky.
Stylová jízda s vraždou uprostřed, tak zatím působí Klan Gucci

Stylová jízda s vraždou uprostřed, tak zatím působí Klan Gucci

2. 8. 2021 | Trailery | Adam Homola

První trailer na Klan Gucci je tady a má ohromný styl, jak se ostatně dalo čekat.
Na co koukat v červenci: Šílení superhrdinové a atletické legendy

Na co koukat v červenci: Šílení superhrdinové a atletické legendy

30. 7. 2021 | Téma | Matěj Svoboda

Během druhého prázdninového měsíce budete moci vyrazit do kina na drsnou komiksovku, ambiciózní české drama o legendárním atletovi nebo akčně-komediální jízdu s Ryanem Reynoldsem.
Bruce Willis se už v další Smrtonosné pasti nejspíš nevrátí

Bruce Willis se už v další Smrtonosné pasti nejspíš nevrátí

29. 7. 2021 | Novinky | Adam Homola

Na nové Smrtonosné pasti se pracovalo několik let, ale Disney teď vyhlásilo stopku.