Romantické drama Navždy spolu přijde do kin 29. března

13. 3. 2012 18:04 - Téma | Autor: red

Romantické drama Navždy spolu přijde do kin 29. března

Inspirován skutečným příběhem natočil režisér Michael Sucsy romantické drama Navždy spolu, které dnes na pracovní projekci v Praze uvedla distribuční společnost Falcon. Do kin je uvede 29. března. Rachel McAdamsová a Channing Tatum v něm hrají zamilované novomanžele, kteří žijí spokojeným životem. Při dopravní nehodě je však mladá žena zraněna. Když se probere z kómatu, nemá na partnera žádné vzpomínky. On tak musí získat její srdce ještě jednou.

V menších rolích se ve snímku objeví populární Sam Neill a Jessica Langeová.

Příběh vznikl na motivy skutečné události - manželé Carpenterovi v roce 2000 dokonce vydali o svých zážitcích knihu. Také k sobě opět nalezli cestu, přičemž manželce se vzpomínky na část života nikdy nevrátily.

Rachel McAdamsová se objevila například ve snímku Woodyho Allena Půlnoc v Paříži. Předtím si zahrála v obou dílech nové verze Sherlocka Holmese a v komedii Hezké vstávání.

Channing Tatum debutoval na plátně ve filmu Coach Carter, kde si zahrál se Samuelem Jacksonem. Malou roli ztvárnil také ve filmu Válka světů. V roce 2006 ovlivnily jeho kariéru snímky Super náhradník a Let's dance.

Navždy spolu

Režisér, scenárista a producent Michael Sucsy na sebe v roce 2009 upozornil úspěšným biografickým televizním dramatem Grey Gardens z produkce HBO, inspirovaným stejnojmenným dokumentem z roku 1975.

Dalším počinem Falconu bude například koncem května novinka studia Sony Pictures - třetí pokračování Mužů v černém a navíc ve 3D. Opět se v něm objeví Will Smith, Tommy Lee Jones, Josh Brolin a Emma Thompsonová.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Znáte ty nejlepší parodie Star Wars?

Znáte ty nejlepší parodie Star Wars?

13. 12. 2019 | Téma | Matěj Svoboda

Harry Potter? Avengers? Bondovky? Ani náhodou, největší filmový fenomén všech dob jsou Star Wars.
Akira nedorazí za dva roky

Akira nedorazí za dva roky

12. 12. 2019 | Novinky | Adam Homola

Studio Warner Bros. nás moc nepotěšilo a zároveň mám udělalo radost. Nejdřív ale ta horší zpráva, která je už částečně obsažená v titulku. Akira jen tak nebude.
Guillermo del Toro se nás v dubnu pokusí vyděsit hororem Antlers

Guillermo del Toro se nás v dubnu pokusí vyděsit hororem Antlers

11. 12. 2019 | Trailery | Adam Homola

Guillermo del Toro se vrací, byť tentokrát z pozice producenta. O režii slibně vypadajícího hororu Antlers se postaral Scott Cooper a vypadá to, že si ho del Toro hezky pohlídal.
Finální ukázka na novou bayovinu 6 Underground je tady

Finální ukázka na novou bayovinu 6 Underground je tady

10. 12. 2019 | Trailery | Adam Homola

Netflix má hodně zajímavý konec roku. Na jedné straně bojuje s cenově levnou a obsahově bohatou nabídkou konkurenčního Disney+ (u nás snad příští rok), zatímco na druhé straně tahá z rukávu jednu pecku za druhou.