Romantické drama Navždy spolu přijde do kin 29. března

13. 3. 2012 18:04 - Téma | Autor: red

Romantické drama Navždy spolu přijde do kin 29. března zdroj: Archiv

Inspirován skutečným příběhem natočil režisér Michael Sucsy romantické drama Navždy spolu, které dnes na pracovní projekci v Praze uvedla distribuční společnost Falcon. Do kin je uvede 29. března. Rachel McAdamsová a Channing Tatum v něm hrají zamilované novomanžele, kteří žijí spokojeným životem. Při dopravní nehodě je však mladá žena zraněna. Když se probere z kómatu, nemá na partnera žádné vzpomínky. On tak musí získat její srdce ještě jednou.

V menších rolích se ve snímku objeví populární Sam Neill a Jessica Langeová.

Příběh vznikl na motivy skutečné události - manželé Carpenterovi v roce 2000 dokonce vydali o svých zážitcích knihu. Také k sobě opět nalezli cestu, přičemž manželce se vzpomínky na část života nikdy nevrátily.

Rachel McAdamsová se objevila například ve snímku Woodyho Allena Půlnoc v Paříži. Předtím si zahrála v obou dílech nové verze Sherlocka Holmese a v komedii Hezké vstávání.

Channing Tatum debutoval na plátně ve filmu Coach Carter, kde si zahrál se Samuelem Jacksonem. Malou roli ztvárnil také ve filmu Válka světů. V roce 2006 ovlivnily jeho kariéru snímky Super náhradník a Let's dance.

Navždy spolu zdroj: Archiv

Režisér, scenárista a producent Michael Sucsy na sebe v roce 2009 upozornil úspěšným biografickým televizním dramatem Grey Gardens z produkce HBO, inspirovaným stejnojmenným dokumentem z roku 1975.

Dalším počinem Falconu bude například koncem května novinka studia Sony Pictures - třetí pokračování Mužů v černém a navíc ve 3D. Opět se v něm objeví Will Smith, Tommy Lee Jones, Josh Brolin a Emma Thompsonová.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Jason Momoa si střihne sněhuláka

Jason Momoa si střihne sněhuláka

2. 7. 2020 | Novinky | Adam Homola

Studio Warner Bros se dohodlo se Stampede Ventures na tom, že zrovna teď je ten pravý čas, kdy by měl vzniknout nový film o sněhulákovi.
Hororový Amulet láká na děsivou příšeru v podkroví

Hororový Amulet láká na děsivou příšeru v podkroví

1. 7. 2020 | Trailery | Adam Homola

Nový hororový film Amulet má na svědomí debutující scénáristka a režisérka Romola Rarai.
U kormidla dalších Pirátů z Karibiku by měla stát Margot Robbie

U kormidla dalších Pirátů z Karibiku by měla stát Margot Robbie

30. 6. 2020 | Novinky | Adam Homola

Že se chystají další Piráti z Karibiku víme už nějakou dobu. A nedávno jsme zaznamenali i spekulaci o tom, že otěže po Johnny Deppovi převezme Karen Gillan.
Gerard Butler nezachraňuje v Greenland svět, ale svoji rodinu

Gerard Butler nezachraňuje v Greenland svět, ale svoji rodinu

29. 6. 2020 | Trailery | Adam Homola

Gerard Butler míří do dalšího katastrofického filmu, tak doufejme, že to bude lepší než Geostorm.