Richard Donner ve svých 90 letech připravuje další Smrtonosnou zbraň

4. 1. 2021 - 15:10 | Novinky | Adam Homola

Richard Donner ve svých 90 letech připravuje další Smrtonosnou zbraň zdroj: Warner Bros

Richard Donner má sice 90 let, ale podobně jako Clint Eastwood to ještě nebalí a chystá další film.

Donner má na kontě celou řadu zajímavých filmů včetně Supermana, ale tentokrát bude řeč o Smrtonosné zbrani (Lethal Weapon). Režisér se totiž vrací a hodlá natočil ještě jeden, poslední díl.

„Tohle bude finální díl. Je mi ctí a zároveň mou povinností dokončit celou sérii. Vlastně je to vzrušující. A slibuju, že tohle je už opravdu poslední díl,“ řekl Donner v rozhovoru pro The Telegraph.

První díl Smrtonosné zbraně se objevil v roce 1987 a dostal hned tři pokračování. To poslední, Smrtonosná zbraň 4, se v kinech promítalo v roce 1998.

Společně s Donnerem by se měli vrátit i oba hlavní hrdinové, tedy Mel Gibson a Danny Glover. Ani ti už nejsou zrovna mladí, Gibsonovi je 65, zatímco Glover má už 74. Oba ale pořád ještě hrají, byť byste je v žádném velkofilmu asi nenašli – oba točí spíše celou řadu menších projektů. S výjimkou Jumanji: Další úroveň, kde se Glover na chvíli objevil.

O páté Smrtonosné zbrani se mluví už roky, ale z nějakého důvodu se přípravy pořád protahovaly, nebo měli všichni hlavní zúčastnění plné ruce práce s jinými projekty, nebo přípravy prostě stály a na filmu nějakou dobu nikdo nepracoval. Teď se ale ledy konečně hnuly a vypadá to, že se páté Smrtonosné zbraně skutečně dočkáme.

Zdroje: The Telegraph

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Flash Gordon od Taiky Waititiho bude nakonec hraný

Flash Gordon od Taiky Waititiho bude nakonec hraný

3. 8. 2021 | Novinky | Adam Homola

Místy to vypadá, že oscarový Taika Waititi neví kam dřív skočit. Má hromadu rozjetých projektů, jeden zajímavější než druhý a zatím to pořád zvládá.
Venom 2: Carnage přichází, ale pořád se drží zpátky

Venom 2: Carnage přichází, ale pořád se drží zpátky

2. 8. 2021 | Trailery | Adam Homola

V pořadí druhý trailer na druhého Venoma je tady a jakkoliv se tváří výrazně líp než ten první, pořád se tak trochu drží zpátky.
Stylová jízda s vraždou uprostřed, tak zatím působí Klan Gucci

Stylová jízda s vraždou uprostřed, tak zatím působí Klan Gucci

2. 8. 2021 | Trailery | Adam Homola

První trailer na Klan Gucci je tady a má ohromný styl, jak se ostatně dalo čekat.
Na co koukat v červenci: Šílení superhrdinové a atletické legendy

Na co koukat v červenci: Šílení superhrdinové a atletické legendy

30. 7. 2021 | Téma | Matěj Svoboda

Během druhého prázdninového měsíce budete moci vyrazit do kina na drsnou komiksovku, ambiciózní české drama o legendárním atletovi nebo akčně-komediální jízdu s Ryanem Reynoldsem.