Rennervations: Jak Disney+ a Jeremy Renner mění životy pomocí speciálně upravených vozidel

10. 3. 2023 - 8:12 | Trailery | Adam Homola

Rennervations: Jak Disney+ a Jeremy Renner mění životy pomocí speciálně upravených vozidel zdroj: Foto: Disney

Disney zveřejnila první upoutávku na nový seriál Rennervations, v němž hvězda marvelovek Jeremy Renner a jeho tým přeměňují staré autobusy na nová zařízení pro různé komunity.

Čtyřdílný seriál bez scénáře, který bude mít premiéru 12. dubna, ukazuje Rennerovu vášeň pro renovaci vozidel, které se věnuje už od dětství. „Vždycky jsem rád pracoval rukama a vytvářel něco z ničeho,“ říká v upoutávce.

Každá epizoda se odehrává na jiném místě a zahrnuje jinou přestavbu autobusu. V Chicagu Renner a jeho tým promění zájezdový autobus v hudební studio, které věnují místní škole. V Los Angeles přemění školní autobus na pojízdnou knihovnu, která slouží znevýhodněným dětem. V New Yorku přestaví dvoupatrový autobus na pop-up restauraci, která představuje různé kuchyně. A v Miami vytvoří párty autobus, který slouží jako umělecká galerie.

Renner říká, že chce využít svou platformu a zdroje k tomu, aby dal něco komunitám, které navštíví, a zlepšil tím jejich život. „Nejde jen o to, aby autobusy vypadaly cool,“ říká. „Jde o to, aby byly funkční a měly smysl pro lidi, kteří je používají.“

Pořad také umožňuje fanouškům nahlédnout do Rennerova osobního života a jeho posledních projektů. Herec, který je známý především díky roli Hawkeye v Marvel Cinematic Universe (MCU), se podělí o příběhy ze svého dětství, rodiny, koníčků i kariéry. Hovoří také o některých svých posledních projektech jako jsou seriál Hawkeye, Starosta Kingstownu a Mission: Impossible - Ghost Protocol.

Rennervations bude k dispozici exkluzivně na Disney+ od 12. dubna.

Seriál je jednou z posledních věcí, kterou Jeremy Renner natočil před svou velkou nehodou. Herec se totiž v současné době zotavuje po nehodě se sněžným pluhem, při níž na Nový rok utrpěl vážná zranění.

Podle jeho zástupců utrpěl tupé poranění hrudníku, ortopedická zranění a velkou ztrátu krve. Renner se podrobil operaci a zůstává ve stabilizovaném stavu. V péči odborníků se pak snaží dostat zpátky do normálu. Podle jeho zástupců se očekává, že se plně zotaví.

zdroj: Disney

Zdroje: Disney

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Recenze: Našlapaná akční jízda John Wick: Kapitola 4

Recenze: Našlapaná akční jízda John Wick: Kapitola 4

24. 3. 2023 | Recenze | Matěj Svoboda

Keanu Reeves bojuje proti zabijácké elitě a posouvá hranice akčního žánru.
Nový Star Wars film přebírá tvůrce seriálu Peaky Blinders

Nový Star Wars film přebírá tvůrce seriálu Peaky Blinders

24. 3. 2023 | Novinky | Adam Homola

Jen co odešel známý scénárista Damon Lindelof, ujal se projektu další známý a úspěšný pisálek, Steven Knight. Jsou tak Star Wars konečně v dobrých rukách?
Jak přílišná sebedůvěra Dwayna Johnsona zmařila jeho plánované ovládnutí DC

Jak přílišná sebedůvěra Dwayna Johnsona zmařila jeho plánované ovládnutí DC

24. 3. 2023 | Novinky | Adam Homola

Dwayne „The Rock“ Johnson chtěl ve svém sólovém filmu z roku 2022 oslnit superhrdinský vesmír DC jako Black Adam, mocný antihrdina a antagonista.
Poslední ukázka k divokému Drákulovi Nicolase Cage je tady

Poslední ukázka k divokému Drákulovi Nicolase Cage je tady

24. 3. 2023 | Trailery | Adam Homola

Finální trailer k filmu Renfield nám zatím nejjasněji ukazuje, jak Nicolas Cage podmanivě ztvárnil nechvalně proslulého Drákulu.