Přípravy natáčení nového filmu o Jamesu Bondovi zastaveny

- Téma autor: red

Přípravy natáčení nového filmu o agentu 007 Jamesu Bondovi byly na neurčito zastaveny kvůli nejistotě kolem filmového studia Metro-Goldwyn-Mayer Inc. (MGM), které za bondovkami stojí. Producenti filmů o Bondovi Michael Wilson a Barbara Broccoliová to oznámili v pondělí.

Studio MGM je na prodej poté, co v důsledku poklesu prodeje DVD nebylo schopno splácet svůj dluh 3,7 miliardy dolarů (asi 72 miliardy korun). Zatím se však nepodařilo najít kupce.

"Vzhledem k pokračující nejistotě obklopující budoucnost MGM a k tomu, že se nezdařilo uzavřít prodej studia, jsme Bond 23 na neurčito zastavili," uvedli v prohlášení producenti.

"Bond 23" je prozatímní název nové bondovky. Je odvozen od toho, že jde o 23. film této série. Film měl mít premiéru příští nebo přespříští rok. Titulní roli měl znovu hrát britský herec Daniel Craig a jako s režisérem se počítalo se Samem Mendesem. Craig podle agentury AP řekl, že má v producenty důvěru a těší se na obnovení příprav.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.