Připravuje se další pokračování hororu Vřískot

- Téma autor: red

Americká herečka Courteney Coxová se vrací na plátna kin jako horlivá reportérka Gale Weathersová ve čtvrtém pokračování hororového filmu Vřískot a tvrdí, že se na další krvavé dobrodružství s maskovaným zabijákem velmi těší. "Je nás jen pár, co jsme přežili," podotkla však hvězda seriálu Přátelé v narážce na předchozí díly.

Vriskot

Scénář pro Vřískot 4 napsal Kevin Williamson, jenž je autorem také prvních dvou filmů, které byly natočeny v devadesátých letech. Coxová se ve "čtyřce" znovu sejde s hlavní hrdinkou Vřískotu Neve Campbellovou alias Sidney Prescottovou, která je neúprosným vrahem neustále pronásledována.

V nejnovějším pokračování nebude chybět ani David Arquette jako nemotorný policista Dwight Riley. Arquette se s Coxovou poznal při natáčení prvního dílu v roce 1996 a o tři roky později se s herečkou oženil.

O ději filmu Coxová nechtěla příliš prozradit. Popřela však, že by Weathersová a Dewey hned na začátku byli zavražděni. "Nejspíš žijí zase ve Woodsboro," řekla s odkazem na kalifornské městečko, kde se děj Vřískotu odehrává. "On je pořád asi zástupcem (šerifa) a já měla už hodně dětí. Nevím. Jsem možná nešťastná a to znamená, že se bude hodně vraždit," poodkryla s nadsázkou pozadí příběhu a vztah se svým filmovým partnerem.
Coxová je známá také jako Monica ze seriálu Přátelé. V současnosti točí další komediální seriál Cougar Town, v němž vystupuje jako rozvedená čtyřicátnice vychovávající sedmnáctiletého syna.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.