Připravuje se další pokračování hororu Vřískot

17. 11. 2009 - 8:54 | Téma | red

Připravuje se další pokračování hororu Vřískot zdroj: tisková zpráva

Americká herečka Courteney Coxová se vrací na plátna kin jako horlivá reportérka Gale Weathersová ve čtvrtém pokračování hororového filmu Vřískot a tvrdí, že se na další krvavé dobrodružství s maskovaným zabijákem velmi těší. "Je nás jen pár, co jsme přežili," podotkla však hvězda seriálu Přátelé v narážce na předchozí díly.

Vriskot zdroj: tisková zpráva Scénář pro Vřískot 4 napsal Kevin Williamson, jenž je autorem také prvních dvou filmů, které byly natočeny v devadesátých letech. Coxová se ve "čtyřce" znovu sejde s hlavní hrdinkou Vřískotu Neve Campbellovou alias Sidney Prescottovou, která je neúprosným vrahem neustále pronásledována.

V nejnovějším pokračování nebude chybět ani David Arquette jako nemotorný policista Dwight Riley. Arquette se s Coxovou poznal při natáčení prvního dílu v roce 1996 a o tři roky později se s herečkou oženil.

O ději filmu Coxová nechtěla příliš prozradit. Popřela však, že by Weathersová a Dewey hned na začátku byli zavražděni. "Nejspíš žijí zase ve Woodsboro," řekla s odkazem na kalifornské městečko, kde se děj Vřískotu odehrává. "On je pořád asi zástupcem (šerifa) a já měla už hodně dětí. Nevím. Jsem možná nešťastná a to znamená, že se bude hodně vraždit," poodkryla s nadsázkou pozadí příběhu a vztah se svým filmovým partnerem.
Coxová je známá také jako Monica ze seriálu Přátelé. V současnosti točí další komediální seriál Cougar Town, v němž vystupuje jako rozvedená čtyřicátnice vychovávající sedmnáctiletého syna.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.