Potvrzeno: Záporáka si v Rychle a zběsile 10 zahraje Jason Momoa

3. 3. 2022 - 10:30 | Novinky | Adam Homola

Potvrzeno: Záporáka si v Rychle a zběsile 10 zahraje Jason Momoa zdroj: Foto: DC Comics

Vin Diesel se střetne s dalším pořádným soupeřem.

Rychle a zběsile 10 se začíná pomalu rýsovat. Svého hrdinu má film už předem jasně daného, tím nemůže být nikdo jiný než Vin Diesel. Teď si ale snímek našel i svého záporáka a tím bude Jason Momoa.

Novinku o své účasti prozradil světu přímo Momoa, který tak potvrdil dřívější neoficiální spekulace právě o jeho castingu. V rozhovoru pro Entertainment Tonight Momoa řekl, že „to bude zábava. Zahraju si záporáka a to jsem už nějakou dobu nedělal. Teď budu ten zlý kluk já. Velice okázalý, excentrický zlý kluk!“

Je pravdou, že Momoa hraje většinou hrdiny, ale jako záporáka ho známe třeba ze seriálu hra o trůny, kdy jeho postava Khal Drogo jedním z hlavních hrdinů rozhodně nebyl. V poslední době je většinovému divákovi známý především jako Aquaman a nedávno se objevil i v nové Duně, opět na straně těch hodných.

V Rychle a zběsile 10 by neměl být ale jen jeden záporák, a tak se očekává návrat Charlize Theron i Johna Ceny. Oficiální casting ještě definitivně potvrzený není, ale stejně tak se očekává návrat všech hlavních starých známých jako je Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Chris Bridges, Tyrese Gibson, Nathalie Emmanuel a Sung Kang.

Natáčení ale ještě nezačalo, takže na finální potvrzení všech lidí před kamerou a vlastně i za ní si ještě chvíli počkáme. Pokud nedojde k odkladům či jakýmkoliv problémům, dočkáme se desátého Rychle a zběsile v příštím roce.

zdroj: Cinemart

Zdroje: Entertainment Tonight

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Nový seriál ze světa Star Wars natočí režisér Spider-Manů a zahraje si v něm Jude Law

Nový seriál ze světa Star Wars natočí režisér Spider-Manů a zahraje si v něm Jude Law

27. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Univerzum Star Wars se neustále rozšiřuje, byť aktuálně spíše skrze seriály než celovečerní filmy.
Bestie: Idris Elba vs obří lev v novém hororovém thrilleru

Bestie: Idris Elba vs obří lev v novém hororovém thrilleru

26. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Studio Universal chystá nové drama, respektive spíše částečně hororový thriller se spolehlivým Idisem Elbou v hlavní roli.
Pražský The Gray Man s Evansem a Goslingem představuje reálné tramvaje a digitální destrukci

Pražský The Gray Man s Evansem a Goslingem představuje reálné tramvaje a digitální destrukci

25. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Takhle Prahu už dlouho nikdo nezničil, a i když je ve filmu spousta skutečných věcí, destrukce vypadá snad až příliš digitálně.
Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

24. 5. 2022 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Spock, dinosauři, Neo, Darth Vader a E. T. v Rudolfinu - to bude koncert Filmové filharmonie, na kterém zazní hudba ze sci-fi filmů jako Star Trek, Matrix, Jurský park, E. T. Mimozemšťan, Star Wars a mnoha dalších. Orchestr tak 4. června uzavře sezonu jedním z nejpopulárnějších koncertních témat, která má ve svém repertoáru.