Informaci o ději třetího dílu však zatím produkce neuveřejnila. Jak ale připomněla agentura DPA, v jednom z rozhovorů pro americká média v roce 2010 se o pravděpodobném scénáři zmínil britský herec Colin Firth, který účinkoval v obou předcházejících dílech jako Mark Darcy.
Podle něj by měla Bridget mít aféru s lamačem srdcí Danielem Cleaverem, kterého opět ztvární britský herec Hugh Grant, neboť s Darcym nemůže mít děti. Bridget následně otěhotní, Daniel se s ní rozejde a Mark přijde jako zachránce, předpovídal držitel letošního Oscara za roli ve filmu Králova řeč.
Filmy o Bridget Jonesové se inspirují románem britské autorky Helen Fieldingové a od prvního uvedení jsou kasovními trháky. Při nákladech asi 26 milionů dolarů (přes 441 milionů korun) vydělal první díl 281 milionů dolarů. Druhý díl pak celosvětově získal 262 milionů dolarů.