Poprvé od svého zatčení se Charlie Sheen objevil znovu před kamerou

11. 1. 2010 - 6:48 | Téma | red

Poprvé od svého zatčení se Charlie Sheen objevil znovu před kamerou zdroj: tisková zpráva

Charlie Sheen se poprvé, po svém loňském zatčení, objevil před kamerou. Filmová a televizní hvězda o Vánocích skončila za mřížemi kvůli podezření z domácího násilí. Nyní se Charlie Sheen vrátil na natáčení dalšího dílu seriálu Dva a půl chlapa.

Sheen strávil ve vězení několik hodin po bouřlivé hádce se svou třetí manželkou Brooke. Policie ho zatkla v horském středisku Aspen poté, co ji přivolala jeho žena. Ta uvedla, že ji známý herec ohrožoval nožem. Vysloužil si za to obvinění z vyhrožování a napadení a také kvůli způsobené škodě. Propuštěn byl na kauci. Soudce v Coloradu nařídil, aby se Sheen 8. února dostavil osobně k výslechu.

Producent seriálu Chuck Lorre řekl, že se hercův incident při nynějším natáčení neignoroval. Jak to ale v zákulisí vypadalo, neupřesnil. Sheen si podle Lorreho počínal při práci jako skutečný profesionál. Na filmování se objevil v pondělí. Seriálové díly se snímají ve studiu přímo před publikem. "Byl to velký úspěch. Prostě jsme se vrátili k práci," uvedl Lorre. Dodal, že to byla jedna z jejich nejlepších show.

Sheen se proslavil jako hrdina parodiích Žhavé výstřely. Zazářil ale i ve vážných rolích, a to například ve válečném filmu Četa či v dramatu Wall Street. Stránky médií pak často plnily příběhy z jeho neuspořádaného soukromého života a informace o jeho potížích s alkoholem.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

20. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Vin Diesel si zahraje a rovnou bude i produkovat hranou verzi stolní hry Rock 'Em Sock 'Em Robots.
Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.
Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

19. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Casting nového Indyho pokračuje a po oblíbené a nesmírně talentované Phoebe Waller-Bridge se k filmu přidává další skvělé jméno.
Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.