Poprvé od svého zatčení se Charlie Sheen objevil znovu před kamerou

11. 1. 2010 - 6:48 | Téma | red

Poprvé od svého zatčení se Charlie Sheen objevil znovu před kamerou zdroj: tisková zpráva

Charlie Sheen se poprvé, po svém loňském zatčení, objevil před kamerou. Filmová a televizní hvězda o Vánocích skončila za mřížemi kvůli podezření z domácího násilí. Nyní se Charlie Sheen vrátil na natáčení dalšího dílu seriálu Dva a půl chlapa.

Sheen strávil ve vězení několik hodin po bouřlivé hádce se svou třetí manželkou Brooke. Policie ho zatkla v horském středisku Aspen poté, co ji přivolala jeho žena. Ta uvedla, že ji známý herec ohrožoval nožem. Vysloužil si za to obvinění z vyhrožování a napadení a také kvůli způsobené škodě. Propuštěn byl na kauci. Soudce v Coloradu nařídil, aby se Sheen 8. února dostavil osobně k výslechu.

Producent seriálu Chuck Lorre řekl, že se hercův incident při nynějším natáčení neignoroval. Jak to ale v zákulisí vypadalo, neupřesnil. Sheen si podle Lorreho počínal při práci jako skutečný profesionál. Na filmování se objevil v pondělí. Seriálové díly se snímají ve studiu přímo před publikem. "Byl to velký úspěch. Prostě jsme se vrátili k práci," uvedl Lorre. Dodal, že to byla jedna z jejich nejlepších show.

Sheen se proslavil jako hrdina parodiích Žhavé výstřely. Zazářil ale i ve vážných rolích, a to například ve válečném filmu Četa či v dramatu Wall Street. Stránky médií pak často plnily příběhy z jeho neuspořádaného soukromého života a informace o jeho potížích s alkoholem.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

24. 5. 2022 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Spock, dinosauři, Neo, Darth Vader a E. T. v Rudolfinu - to bude koncert Filmové filharmonie, na kterém zazní hudba ze sci-fi filmů jako Star Trek, Matrix, Jurský park, E. T. Mimozemšťan, Star Wars a mnoha dalších. Orchestr tak 4. června uzavře sezonu jedním z nejpopulárnějších koncertních témat, která má ve svém repertoáru.
Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

24. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Zároveň tu ale nechybí ani osudovost, důraz na vztahy, nebo Natalie Portman jako ženský Thor.
Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.