Pokračování Policajta z Beverly Hills 4 provázejí problémy

8. 5. 2015 13:00 - Novinky | Autor: Vojtěch Karlík

Pokračování Policajta z Beverly Hills 4 provázejí problémy Zdroj: Archiv

Ohlášené pokračování kultovní komedie Policajt z Beverly Hills provázejí zatím jen problémy. Zatím prý platí rok 2016. To by se film měl objevit v kinech, ale v tuto chvíli by za to asi nikdo z realizačního týmu ruku do ohně nedal.

Studio Paramount chtělo snímkem oživit styl komedií z osmdesátých let a vytáhnout na světlo populárního ukecaného policajta Axela Foleyho, kterého tak bravurně zahrál ve třech předchozích dílech Eddie Murphy. Nelze se divit, vždyť film 21 Jump Street také slavil nedávno úspěchy. Jenže to vypadá, že čtyřka, k jejímuž natočení byl povolán režisér Brett Ratner, vůbec nebude.

Beverly-Hills-Cop-4 Zdroj: Archiv

Velkým problémem je prý především scénář, či chcete-li jeho kvalita. S příběhem není spokojený režisér, ale mluví se i odmítání ze strany Murphyho. Ten se nechal slyšet, že prostě nechce další sračku, ale pořádnou komedii. A na scénáři se prý stále pracuje. Každopádně je jasné, že březen 2016 se nestíhá. Obavy tvůrců jsou na místě. Už třetí díl byl u diváků z hlediska tržeb propadáke. Celosvětově přinesl do kasy Paramountu téměř 120 miliónů dolarů. Jednička vydělala více než 316 miliónů. Další film ze série natočený stylem pokus-omyl už si prostě nikdo nechce dovolit.

 

 

Zdroje: Box Office Mojo , Cinema Blend

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Česká republika – země stvořená pro válečné filmy

Česká republika – země stvořená pro válečné filmy

28. 1. 2020 | Téma | Matěj Svoboda

Válečné komediální drama Králíček Jojo se hodně povedlo, a dokonce bude bojovat o Oscary. A jak asi víte, příběh malého německého kluka, který se spolu s imaginárním Adolfem Hitlerem snaží nějak zvládnout nástrahy dětství, druhou světovou válku i střet s realitou, se točil v České republice. Filmaři se podívali nejen do Prahy, ale třeba i do Žatce a do Úštěku. A nejde zdaleka o první válečný film, který se v Česku točil. Jaké byly ty další?
Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

Sony už poněkolikáté odkládá Uncharted a pořád nemá režiséra

27. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Sony pořád žije v domnění, že by se Uncharted mohlo začít natáčet v dohledné době a že se té premiéry třeba i jednou dožijeme.
Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

Disney začíná připravovat Captain Marvel 2, premiéru by chtěl stihnout do dvou let

24. 1. 2020 | Novinky | Adam Homola

Captain Marvel loni nikomu zrak nevytřel, díru do světa neudělal a stejně utržil víc jak miliardu dolarů jen z kin. První ženský film od Marvelu dostane již brzy pokračování a horší to snad nebude.
Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

Recenze: Králíček Jojo – dětství mezi nacisty

23. 1. 2020 | Recenze | Matěj Svoboda

Režisér Taika Waititi si už stihl vydobýt ve filmovém světě zajímavé postavení. Originální a vizuálně hodně nápaditý režisér si nejdřív točil na Novém Zélandu svoje malé, trošku divné, ale hodně zábavné filmy, pak ovšem dostal nabídku na třetího Thora.