Odbornice na lásku Serena Williams radila hráčkám na US Open, jak na vztahy

- Téma autor: red

Americká tenistka Serena Williamsová rozdávala na US Open moudra o lásce. Na radu kvůli vztahu s irským golfistou Rorym McIlroyem za třináctinásobnou grandslamovou vítězkou přišla první hráčka světového žebříčku Dánka Caroline Wozniacká.

Placeholder

Placeholder,zdroj: Archiv

"Doufám, že mě nebrala moc vážně," citovala Williamsovou agentura Reuters. "Řekla jsem jí, aby nikdy neprojížděla přítelův telefon. To je nejhorší věc, co může udělat. A taky jsem jí řekla, že všechny vztahy jednou končí, což asi nebyla nejlepší rada," dodala devětadvacetiletá Američanka.

"Byla jsem v šatně a čekala jsem na ošetření. Serena tam seděla s Venus, a tak jsme se začaly bavit. Byla to legrace, docela jsme se zasmály," uvedla jednadvacetiletá Wozniacká. "Ale myslím, že Sereniny rady radši nebudu poslouchat. A Venus nebyla o moc lepší," dodala.

Možná by Wozniacká dopadla lépe, kdyby se sester Williamsových zeptala, jak vyhrát grandslamový titul. Na ten totiž dánská tenistka stále čeká.

Tagy: láska vztahy rady williams tenis

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.