O čem je film Zažít Woodstock

- Téma autor: red

Šedesátá léta se chýlí ke konci. Zatímco v jednom malém ospalém městečku Jake Teichberg ( Henry Goodman), jeho autoritářská matka a slabošský otec vedou polorozpadlý penzion, produkce velkého folkového festivalu hledá to pravé místo, kde by jej mohli pořádat

Šedesátá léta se chýlí ke konci. Zatímco v jednom malém ospalém městečku Jake Teichberg (Henry Goodman), jeho autoritářská matka a slabošský otec vedou polorozpadlý penzion, produkce velkého folkového festivalu hledá to pravé místo, kde by jej mohli pořádat. Největší hudební událost té doby nakonec zakotví právě na loukách souseda Teichbergových. Jake, který s tímto nápadem přišel, je jedním z organizátorů, ale musí řešit také problémy ve vlastní rodině.

Držitel Oscara za drama Zkrocená hora (2005) režisér Ang Lee natočil již emotivní kostýmní příběh (Rozum a cit), rodinné drama (Ledová bouře) i dobrodružnou fantasy (Tygr a drak). V projektu Zažít Woodstock propůjčil se zaměřil na retropříběh lidí a doby, kterou poznamenal slavný festival Woodstock, jenž tento rok oslaví čtyřicáté výročí. Scénář mu napsal dlouholetý spolupracovník a držitel několika nominací na Oscara James Schamus. Film Zažít Woodstock byl uveden v soutěži na festivalu v Cannes.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.