O čem je film Vy nám taky, šéfe!

3. 7. 2009 - 8:07 | Téma | red

O čem je film Vy nám taky, šéfe! zdroj: tisková zpráva

Nová česká komedie o partě mladých lidí, kterým životní šance spadla přímo do klína. Jenže jak se dá tušit, ve skutečnosti je všechno tak trochu jinak… Prestižní reklamní agentura Mráz Media , kterou vede manažér Ivan Mráz (Václav Vydra) najímá nové zaměstnance a spolupracovníky. Jenže většina z nich ještě donedávna neměla ani tušení, že by se na podobnou pozici mohli přihlásit, natož jak to v takové reklamce vlastně chodí. Film vypráví příběh několika lidí, kterým zdánlivě sama od sebe spadne do klína neočekávaná životní příležitost.

Účetní v důchodu Karlička (Iva Janžurová), pubertální textař Miki (Ladislav Hampl), grafik Kamil (Pavel Šimčík), mladá manažerka Tereza (Sandra Nováková), i jejich šéf, neambiciózní flákač a příležitostný herec Leo (Jan Zadražil) se pokoušejí o získání místa v „atraktivní“ firmě. Když zjistí, že všechno je úplně jinak, boj o vysněnou práci začíná. Agentura s novými zaměstnanci pak stojí před úkolem vykazovat úspěšnou činnost.

Hlavní postavou je ředitel agentury Leo Pavlíček (Jan Zadražil). Vedení takového týmu je samozřejmě nad síly i podstatně schopnějšího manažera než Leo. Situace je ale složitější, než si myslel. Místo normálního ředitele má být tím, kdo firmu pohřbí. Díky nezkušenosti zaměstnanců, které nikdo nevede, jde Mráz Communications od neúspěchu k neúspěchu a klienti odpadají jak na běžícím pásu. Vypadá to, že krachu firmy nestojí nic v cestě. Jenže reklamní branže je nevyzpytatelná.

Komedie Vy nám taky, šéfe! je především o tom, že i „slabší“ mohou zvítězit, pokud opravdu chtějí a snaží se o něco, na čem jim opravdu záleží. A také o tom, že některé věci musíte udělat, i když víte, že jsou nebezpečné a nemají téměř naději na úspěch. A mimoto si u toho můžete užít ještě spoustu legrace.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Na nože 2 rozšíří i bývalý představitel Hulka Edward Norton

Na nože 2 rozšíří i bývalý představitel Hulka Edward Norton

13. 5. 2021 | Novinky | Adam Homola

Nedávno jsme tu měli zprávu o castingu Davea Bautisty a teď víme, že se do Na nože 2 přidává další zvučné jméno: Edward Norton.
Matt Damon se v dramatu Stillwater vydá zachránit dceru do Francie

Matt Damon se v dramatu Stillwater vydá zachránit dceru do Francie

12. 5. 2021 | Trailery | Adam Homola

Režisér Spotlightu Tom McCarthy se vrací do hry, tentokrát s Mattem Damonem v čele.
Rychle a zběsile 9 představuje silné ženské hrdinky

Rychle a zběsile 9 představuje silné ženské hrdinky

12. 5. 2021 | Trailery | Adam Homola

Co si budeme povídat: série Rychle a zběsile cílila vždycky spíše na pánské publikum, zatímco pro dámy tam toho moc nebylo.
V Na nože 2 se znovu střetnou Daniel Craig a Dave Bautista

V Na nože 2 se znovu střetnou Daniel Craig a Dave Bautista

11. 5. 2021 | Novinky | Adam Homola

Připravovaná detektivka Na nože ulovila další velkou hvězdu, akčního borce Davea Bautistu.