O čem je film Vy nám taky, šéfe!

3. 7. 2009 - 8:07 | Téma | red

O čem je film Vy nám taky, šéfe! zdroj: tisková zpráva

Nová česká komedie o partě mladých lidí, kterým životní šance spadla přímo do klína. Jenže jak se dá tušit, ve skutečnosti je všechno tak trochu jinak… Prestižní reklamní agentura Mráz Media , kterou vede manažér Ivan Mráz (Václav Vydra) najímá nové zaměstnance a spolupracovníky. Jenže většina z nich ještě donedávna neměla ani tušení, že by se na podobnou pozici mohli přihlásit, natož jak to v takové reklamce vlastně chodí. Film vypráví příběh několika lidí, kterým zdánlivě sama od sebe spadne do klína neočekávaná životní příležitost.

Účetní v důchodu Karlička (Iva Janžurová), pubertální textař Miki (Ladislav Hampl), grafik Kamil (Pavel Šimčík), mladá manažerka Tereza (Sandra Nováková), i jejich šéf, neambiciózní flákač a příležitostný herec Leo (Jan Zadražil) se pokoušejí o získání místa v „atraktivní“ firmě. Když zjistí, že všechno je úplně jinak, boj o vysněnou práci začíná. Agentura s novými zaměstnanci pak stojí před úkolem vykazovat úspěšnou činnost.

Hlavní postavou je ředitel agentury Leo Pavlíček (Jan Zadražil). Vedení takového týmu je samozřejmě nad síly i podstatně schopnějšího manažera než Leo. Situace je ale složitější, než si myslel. Místo normálního ředitele má být tím, kdo firmu pohřbí. Díky nezkušenosti zaměstnanců, které nikdo nevede, jde Mráz Communications od neúspěchu k neúspěchu a klienti odpadají jak na běžícím pásu. Vypadá to, že krachu firmy nestojí nic v cestě. Jenže reklamní branže je nevyzpytatelná.

Komedie Vy nám taky, šéfe! je především o tom, že i „slabší“ mohou zvítězit, pokud opravdu chtějí a snaží se o něco, na čem jim opravdu záleží. A také o tom, že některé věci musíte udělat, i když víte, že jsou nebezpečné a nemají téměř naději na úspěch. A mimoto si u toho můžete užít ještě spoustu legrace.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.