O čem je film Tajemné Mamberamo

- Téma autor: red

Irian Jaya je díky přírodní a politické nedostupnosti jedním z posledních míst na Zemi, kde se civilizovaný člověk může dotknout primitivního světa

Irian Jaya je díky přírodní a politické nedostupnosti jedním z posledních míst na Zemi, kde se civilizovaný člověk může dotknout primitivního světa. Žádné expedici se ještě nepodařil přechod z vnitrozemí k řece Mamberamo, skrývající před bílým světem svá tajemství. Je to sen většiny cestovatelů a dobrodruhů. A právě tady vstoupili dva přátelé do neznámé džungle na tisícikilometrový pochod. Bojovali s nástrahami pralesa, malárií, hladem i s vlastní vůlí, aby nakonec našli skutečné klenoty.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.