O čem je film Bruno (říká Bruno)

22. 7. 2009 - 11:52 | Téma | red

O čem je film Bruno (říká Bruno) zdroj: tisková zpráva

Po Boratovi přichází Bruno: ICH BIN BRUNO, HOLUB MÍRU! Ich bin největší rakouská gay celebrita od Arnolda Schwarzeneggera

Po Boratovi přichází Bruno: ICH BIN BRUNO, HOLUB MÍRU!

Ich bin největší rakouská gay celebrita od Arnolda Schwarzeneggera. Narodil jsem v Klagenfurt v Rakousku na počátku osumdesatych let. Teď je mi let devatenáct. Ich bin Kozoh a umím nekakat šest dní po sobě (osm, když jsem zamilován). Also dokážu hladce vstupovat do vody, obdržet masáž a vyprázdnit žaludek jakýmkoliv koncem. Bruno nikdy nebyl profi model. Toužím po životě jaký mají všichni normální Rakušani: Postavit dům, pod ním sklep a v něm vychovat rodinu.

Ja, Bruno vždy byl super cool und trendy. Ich bin první Rakušan s bulimie, uš v roku 1987, tři léta před Dianou. Když skončil školu, ich chtěl být tanečník und dostal roli ve videu "Rhythm is a Dancer" von Snap, ale den před natáčením dostal infekci z psích bobků, moc nepříjemná historie. Potom já dělal v nejvíc cool klubu ve Vídni – to "Klub Apartheid".

Po půl rok na záchodcích povýšen na vyhazovače. Zde velmi vybraná klientela a jenom 0,2 % lidí vpuštěno dovnitř. Zde já jedinkrát v životě zamilován – na sedm minut do Milli z "Milli und Vanilli" (na záchodcích). Zde si mě povšimli producenti největší kabel módní show "FunkyZeit" a já stal moderátorem. Und dann show slavil velký úspěch! Nyní Funky Zeit sledován skoro 7 % gay bělochů mezi 17 a 23 let z celého Šlesvicko-Holštýnsko v Tyrolu. No co, normálka.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

20. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Vin Diesel si zahraje a rovnou bude i produkovat hranou verzi stolní hry Rock 'Em Sock 'Em Robots.
Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.
Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

19. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Casting nového Indyho pokračuje a po oblíbené a nesmírně talentované Phoebe Waller-Bridge se k filmu přidává další skvělé jméno.
Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.