O čem je film Bruno (říká Bruno)

22. 7. 2009 - 11:52 | Téma | red

O čem je film Bruno (říká Bruno) zdroj: tisková zpráva

Po Boratovi přichází Bruno: ICH BIN BRUNO, HOLUB MÍRU! Ich bin největší rakouská gay celebrita od Arnolda Schwarzeneggera

Po Boratovi přichází Bruno: ICH BIN BRUNO, HOLUB MÍRU!

Ich bin největší rakouská gay celebrita od Arnolda Schwarzeneggera. Narodil jsem v Klagenfurt v Rakousku na počátku osumdesatych let. Teď je mi let devatenáct. Ich bin Kozoh a umím nekakat šest dní po sobě (osm, když jsem zamilován). Also dokážu hladce vstupovat do vody, obdržet masáž a vyprázdnit žaludek jakýmkoliv koncem. Bruno nikdy nebyl profi model. Toužím po životě jaký mají všichni normální Rakušani: Postavit dům, pod ním sklep a v něm vychovat rodinu.

Ja, Bruno vždy byl super cool und trendy. Ich bin první Rakušan s bulimie, uš v roku 1987, tři léta před Dianou. Když skončil školu, ich chtěl být tanečník und dostal roli ve videu "Rhythm is a Dancer" von Snap, ale den před natáčením dostal infekci z psích bobků, moc nepříjemná historie. Potom já dělal v nejvíc cool klubu ve Vídni – to "Klub Apartheid".

Po půl rok na záchodcích povýšen na vyhazovače. Zde velmi vybraná klientela a jenom 0,2 % lidí vpuštěno dovnitř. Zde já jedinkrát v životě zamilován – na sedm minut do Milli z "Milli und Vanilli" (na záchodcích). Zde si mě povšimli producenti největší kabel módní show "FunkyZeit" a já stal moderátorem. Und dann show slavil velký úspěch! Nyní Funky Zeit sledován skoro 7 % gay bělochů mezi 17 a 23 let z celého Šlesvicko-Holštýnsko v Tyrolu. No co, normálka.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

24. 5. 2022 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Spock, dinosauři, Neo, Darth Vader a E. T. v Rudolfinu - to bude koncert Filmové filharmonie, na kterém zazní hudba ze sci-fi filmů jako Star Trek, Matrix, Jurský park, E. T. Mimozemšťan, Star Wars a mnoha dalších. Orchestr tak 4. června uzavře sezonu jedním z nejpopulárnějších koncertních témat, která má ve svém repertoáru.
Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

24. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Zároveň tu ale nechybí ani osudovost, důraz na vztahy, nebo Natalie Portman jako ženský Thor.
Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.