Nejbohatší pár showbyznysu: Milují se a vydělávají miliardy

- Téma autor: Danica Klein

Brazilská modelka Gisele Bündchenová a její manžel, hráč amerického fotbalu Tom Brady, jsou podle časopisu Forbes nejbohatším párem celebrit na světě. "Superbohatá" supermodelka a hvězdný sportovec v roce 2010 zaznamenali společně příjmy 75 milionů dolarů.

Placeholder

Placeholder,zdroj: Archiv

Bündchenová přitom už byla jmenována nejlépe vydělávající modelkou na světě za uplynulé tři roky, k čemuž přispěly lukrativní kampaně pro firmy Versace či Dior, na džínsy True Religion anebo hodinky Ebel.

Na druhém místě nejzazobanějších párů jsou zpěvačka Beyoncé a rapper Jay-Z, jejichž loňský příjem dosáhl 70 milionů dolarů.

Na třetí příčce jsou s 49 miliony dolarů Brad Pitt a Angelina Jolieová následovaní Davidem a Victorií Beckhamovými (44 milionů dolarů) a hvězdami ságy Twilight Robertem Pattinsonem a Kristen Stewartovou, kteří vloni dohromady vydělali 36 milionů dolarů. 

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.