Nechutný šok: Z domu zesnulé Amy Winehouse zmizely její osobní věci

- Téma autor: Danica Klein

Rodina nedávno zesnulé britské zpěvačky Amy Winehouseové je znechucena. Zjistila prý, že ze zpěvaččina domu v londýnském Camdenu zmizely některé její osobní věci.

Placeholder

Placeholder,zdroj: Archiv

V domě, v němž byla sedmadvacetiletá Winehouseová v červenci nalezena mrtvá, se od její smrti pohybovalo asi 20 lidí - rodinní příslušníci, přátelé, policisté a členové bezpečnostního týmu.

Rodina se s tím nemůže vyrovnat

Zpěvaččin otec Mitch je přesvědčen, že z domu zmizely nevydané nahrávky a také notebooky plné písňových textů a osobních dopisů, řekl bulvárnímu listu The Sun nejmenovaný zdroj. Ukradena prý byla i Amyina oblíbená kytara a zřejmě také rozpracované písně, které skládala pro své dychtivě očekávané třetí album.

Toto zjištění rodinu zesnulé zpěvačky rozzuřilo. "Je to pro ni nechutný šok, že se někdo může snížit k něčemu takovému. Nemohou se s tím vyrovnat," řekl zdroj listu The Sun. "Mitch je rozlícený."

Mitch byl požádán o upřesnění, jaké cenné věci ve zpěvaččině domě byly. S tímto úkolem mu má pomoci Amyin partner Reg Travis. Až seznam vypracují, bude rodina vědět jistě, co z domu zmizelo. V daném okamžiku informovala policie, že nemohou najít dva sešity písňových textů.

Příčina smrti není známa

"Mitch chce dát tomu, kdo ty předměty ukradl - ať už to byl kdokoliv - šanci udělat správnou věc a vrátit je, aby se celá věc vyřídila bez komplikací," řekl informovaný zdroj.

Zpěvaččin otec Mitch pravidelně navštěvoval Amyin dům po její smrti. Fanoušci u něj vytvořili jakousi svatyni, kam kladli lístečky se vzkazy, květiny a obrázky, a on se na to rád díval. Při jedné návštěvě vyšel z domu s několika kousky zpěvaččina oblečení a rozdal je fanouškům.

Winehouseová loni v únoru získala pět cen Grammy. Další úspěchy ale zastínily zprávy o její závislosti na drogách, střetech se zákonem a bouřlivém manželství. Winehouseová byla 23. července nalezena mrtvá ve svém domě, příčina smrti nebyla dosud zjištěna.

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.