Matt Damon se na festivalu v Benátkách ukázal holohlavý

- Téma autor: red

Americký herec Matt Damon překvapil na filmovém festivalu v Benátkách novým vzhledem: hladce oholenou hlavou a pár kilogramy navíc. Důvodem změny image je natáčení filmu.

"Natáčím nyní film ve Vancouveru," řekl novinářům, více ale neprozradil. Na stránkách filmových fanoušků se před časem objevily jeho snímky z natáčení nového filmu Elysium.

V Benátkách představoval Damon, který hrál například ve filmech Dannyho parťáci, Talentovaný pan Ripley, Opravdová kuráž, Hráči nebo Dobrý Will Hunting, nové dílo režiséra Stevena Soderbergha Nákaza.

Tématem tohoto thrilleru je virus, který ve velmi krátké době po celém světě zabije velké množství lidí. Film má hvězdné obsazení. Kromě Damona se v něm objeví i britská herečka Kate Winsletová nebo Gwyneth Paltrowová.

Matt Damon ve filmu

Damon v něm hraje otce rodiny, jehož žena (Paltrowová) těžce onemocní po návratu z cesty po Asii a stane se první obětí v USA. Winsletová ztvárnila lékařku, která virus zkoumá. Britský herec Jude Law ve snímku ztvárnil investigativního novináře. V českých kinech se film objeví koncem října.

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.