Marion Cotillardová si prý zahraje v tajemném filmu režiséra Woodyho Allena

- Téma autor: red

Americký režisér Woody Allen chce do svého nového filmu, o kterém toho zatím moc neprozradil, obsadit francouzskou herečku Marion Cotillardovou. Do filmu ovšem plánuje obsadit také kanadskou herečku Rachel McAdamsovou. Natáčení této komedie, jejiž název není ještě znám, má začít v létě v Paříži. Uvedla to agentura DPA.

Od února je podle DPA již známo, že hlavní mužskou roli v tomto snímku ztvární americký herec Owen Wilson. Wilson a McAdamsová se znají již z natáčení komedie Nesvatbovi z roku 2005 pojednávající o dvou přátelích, kteří mají zvyk proniknout na cizí svatbu a narušovat její poklidný chod.

Podle mediálních zpráv uveřejněných na podzim by chtěl Allen získat pro jednu scénu filmu i francouzskou první dámu Carlu Bruniovou-Sarkozyovou.

Herečku Marion Cotillardovou proslavila zejména role zpěvačky Edith Piaf ve stejnojmenném filmu. Dostala za ni Oscara, Zlatý glóbus, britskou cenu BAFTA a francouzské ocenění César.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.