Lindsay Lohan svádí své chyby na mládí a lidi, se kterými se stýkala

1. 9. 2010 - 8:30 | Téma | red

Lindsay Lohan svádí své chyby na mládí a lidi, se kterými se stýkala zdroj: tisková zpráva

Americká herečka Lindsay Lohanová, která proslula různými skandály a opletačkami se zákonem, připouští, že v minulosti udělala chyby a "pouštěla se do určitých věcí". Zároveň ale obhajuje svoje činy a omlouvá je tím, že byla mladá a zvědavá a stýkala se se špatnými lidmi.

"Tolik lidí kolem mě mi říkalo, že mě mají rádi, ale bylo to ze špatných důvodů," řekla Lohan v rozhovoru pro nejnovější číslo časopisu Vanity Fair, který ale poskytla koncem července ještě před tím, než nastoupila do vězení.

K 90 dnům ve vězení a dalším 90 dnům v protialkoholní léčebně ji odsoudil soud v Los Angeles za to, že porušila předchozí podmínku uloženou v souvislosti s její jízdou v opilosti. Ve vězení i v protialkoholní léčebně však pobyla krátkou dobu a byla předčasně propuštěna. Musí ale pokračovat v přísné ambulantní léčbě.

"Hodně lidí si ode mě bralo a nic mi nedávali. Měla jsem hodně lidí, kteří byli se mnou kvůli mejdanům," řekla čtyřiadvacetiletá herečka.

Navzdory všem excesům z minulosti, které ji dohnaly až do vězení, Lindsay Lohan věří ve své herecké schopnosti a v budoucnost. "Nezajímám se o to, co jiní říkají. Vím, že jsem zatraceně dobrá herečka. Chci svoji kariéru zpět. Chci respekt, který jsem měla, když jsem točila velké filmy. A když to bude znamenat, že nemám chodit do nočních klubů, tak tam chodit nebudu. Stejně to není zábavné," prohlásila Lohan.

Zmínila se také o záležitosti se svým otcem Michaelem Lohanem. "Myslím, že největším úkolem pro mě bude zjistit, jak se vyrovnat s traumatem, které otec znamená v mém životě," poznamenala. Říká, že měla smíšené pocity, když nečekaně uviděla svého otce u soudu, jak kvůli ní pláče, ale potom jde a hovoří s médii.

Lindsay Lohan

Nancy Jo Sales, která s ní dělala tento rozhovor, říká, že o přítomnosti své mladší sestry u soudu mluví Lohan s velkými emocemi. Prý jí rvalo srdce, když viděla svoji sestru brečet.

Lindsay musí pokračovat ambulantně v léčbě, což znamená docházet na psychoterapii a několikrát týdně až do listopadu musí navštěvovat poradnu pro odvykání závislostem. Musí rovněž nejméně dvakrát týdně podstoupit testy na přítomnost alkoholu či drog v krvi a zdržovat se v oblasti Los Angeles. Pokud všechny tyto podmínky splní, může zůstat po zkušební dobu a bez dalšího dohledu na svobodě a může se vrátit k práci.

Lindsay Lohan byla považována za jednu z nejtalentovanějších mladých hereček poté, co natočila filmy jako Mezi námi děvčaty a Bobby. Ale po třech pobytech v odvykacím zařízení v roce 2007 její filmová kariéra začala upadat. V roce 2008 se jí podařilo dostat hned tři Zlaté maliny, které se udělují za nejhorší filmové počiny. V posledních letech na sebe poutala pozornost hlavně svými skandály a neúspěšnými pokusy uplatnit se ve světě módy.
Počátkem září přijde do amerických kin její nový film Machete, který režíruje Robert Rodriguez a kde má vedlejší roli.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Podívejte se na nový hlavní trailer na očekávanou Dunu

Podívejte se na nový hlavní trailer na očekávanou Dunu

22. 7. 2021 | Trailery | Adam Homola

Jeden z nejočekávanějších filmů letošního roku dostal po zhruba deseti měsících nový trailer.
Alicia Vikander se na pokračování Tomb Raidera těší, jenže film zatím nemá zelenou

Alicia Vikander se na pokračování Tomb Raidera těší, jenže film zatím nemá zelenou

22. 7. 2021 | Novinky | Adam Homola

Tomb Raider z roku 2018 dost možná dostane pokračování, i když zatím prý není ještě nic jisté.
Tarantule, medvěd i létání. Šílenci z amerického Jackass se vrací

Tarantule, medvěd i létání. Šílenci z amerického Jackass se vrací

22. 7. 2021 | Trailery | Adam Homola

Chlapci, nebo teda teď už spíš pánové z Jackass jsou zpět a zase si budou ubližovat.
Středověký Poslední duel proti sobě postaví Adama Drivera a Matta Damona

Středověký Poslední duel proti sobě postaví Adama Drivera a Matta Damona

21. 7. 2021 | Trailery | Adam Homola

První trailer na očekávané historické drama Ridleyho Scotta The Last Duel je konečně tady.