Lindsay Lohan svádí své chyby na mládí a lidi, se kterými se stýkala

1. 9. 2010 8:30 - Téma | Autor: red

Lindsay Lohan svádí své chyby na mládí a lidi, se kterými se stýkala

Americká herečka Lindsay Lohanová, která proslula různými skandály a opletačkami se zákonem, připouští, že v minulosti udělala chyby a "pouštěla se do určitých věcí". Zároveň ale obhajuje svoje činy a omlouvá je tím, že byla mladá a zvědavá a stýkala se se špatnými lidmi.

"Tolik lidí kolem mě mi říkalo, že mě mají rádi, ale bylo to ze špatných důvodů," řekla Lohan v rozhovoru pro nejnovější číslo časopisu Vanity Fair, který ale poskytla koncem července ještě před tím, než nastoupila do vězení.

K 90 dnům ve vězení a dalším 90 dnům v protialkoholní léčebně ji odsoudil soud v Los Angeles za to, že porušila předchozí podmínku uloženou v souvislosti s její jízdou v opilosti. Ve vězení i v protialkoholní léčebně však pobyla krátkou dobu a byla předčasně propuštěna. Musí ale pokračovat v přísné ambulantní léčbě.

"Hodně lidí si ode mě bralo a nic mi nedávali. Měla jsem hodně lidí, kteří byli se mnou kvůli mejdanům," řekla čtyřiadvacetiletá herečka.

Navzdory všem excesům z minulosti, které ji dohnaly až do vězení, Lindsay Lohan věří ve své herecké schopnosti a v budoucnost. "Nezajímám se o to, co jiní říkají. Vím, že jsem zatraceně dobrá herečka. Chci svoji kariéru zpět. Chci respekt, který jsem měla, když jsem točila velké filmy. A když to bude znamenat, že nemám chodit do nočních klubů, tak tam chodit nebudu. Stejně to není zábavné," prohlásila Lohan.

Zmínila se také o záležitosti se svým otcem Michaelem Lohanem. "Myslím, že největším úkolem pro mě bude zjistit, jak se vyrovnat s traumatem, které otec znamená v mém životě," poznamenala. Říká, že měla smíšené pocity, když nečekaně uviděla svého otce u soudu, jak kvůli ní pláče, ale potom jde a hovoří s médii.

Lindsay Lohan

Nancy Jo Sales, která s ní dělala tento rozhovor, říká, že o přítomnosti své mladší sestry u soudu mluví Lohan s velkými emocemi. Prý jí rvalo srdce, když viděla svoji sestru brečet.

Lindsay musí pokračovat ambulantně v léčbě, což znamená docházet na psychoterapii a několikrát týdně až do listopadu musí navštěvovat poradnu pro odvykání závislostem. Musí rovněž nejméně dvakrát týdně podstoupit testy na přítomnost alkoholu či drog v krvi a zdržovat se v oblasti Los Angeles. Pokud všechny tyto podmínky splní, může zůstat po zkušební dobu a bez dalšího dohledu na svobodě a může se vrátit k práci.

Lindsay Lohan byla považována za jednu z nejtalentovanějších mladých hereček poté, co natočila filmy jako Mezi námi děvčaty a Bobby. Ale po třech pobytech v odvykacím zařízení v roce 2007 její filmová kariéra začala upadat. V roce 2008 se jí podařilo dostat hned tři Zlaté maliny, které se udělují za nejhorší filmové počiny. V posledních letech na sebe poutala pozornost hlavně svými skandály a neúspěšnými pokusy uplatnit se ve světě módy.
Počátkem září přijde do amerických kin její nový film Machete, který režíruje Robert Rodriguez a kde má vedlejší roli.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Nenechte si ujít finální trailer na Star Wars: Vzestup Skywalkera

Nenechte si ujít finální trailer na Star Wars: Vzestup Skywalkera

22. 10. 2019 | Trailery | Adam Homola

Tak a je to tady. Poslední plnohodnotný trailer (následovat budou ještě TV spoty...) na Star Wars: Vzestup Skywalkera. Poslední díl všech tří trilogií je už za dveřmi a finální trailer nám dává jasně najevo, že tentokrát bysme tu návštěvu v kinech neměli minout.
Vin Diesel se představuje jako skoro nesmrtelný komiksový hrdina Bloodshot

Vin Diesel se představuje jako skoro nesmrtelný komiksový hrdina Bloodshot

21. 10. 2019 | Trailery | Adam Homola

První trailer na Dieselovu komiksovku Bloodshot je tady a ruku na srdce – vypadá to docela zaměnitelně.
Recenze: Zloba: Královna všeho zlého – Rohatá Angelina je zpátky

Recenze: Zloba: Královna všeho zlého – Rohatá Angelina je zpátky

21. 10. 2019 | Recenze | Matěj Svoboda

Fantasy pohádka Zloba: Královna všeho zlého vrací po letech na scénu Angelinu Jolie a spooooustu triků. Stačí to na dobrý film?
Na hraně zítřka 2 má připravený scénář a čeká až bude mít Tom Cruise čas

Na hraně zítřka 2 má připravený scénář a čeká až bude mít Tom Cruise čas

18. 10. 2019 | Novinky | Adam Homola

Na hraně zítřka z roku 2014 bylo moc fajn, pokračování si zaslouží a pokud se nestane něco nepředvídatelného, také se ho dočkáme.