Lindsay Lohan svádí své chyby na mládí a lidi, se kterými se stýkala

1. 9. 2010 - 8:30 | Téma | red

Lindsay Lohan svádí své chyby na mládí a lidi, se kterými se stýkala zdroj: tisková zpráva

Americká herečka Lindsay Lohanová, která proslula různými skandály a opletačkami se zákonem, připouští, že v minulosti udělala chyby a "pouštěla se do určitých věcí". Zároveň ale obhajuje svoje činy a omlouvá je tím, že byla mladá a zvědavá a stýkala se se špatnými lidmi.

"Tolik lidí kolem mě mi říkalo, že mě mají rádi, ale bylo to ze špatných důvodů," řekla Lohan v rozhovoru pro nejnovější číslo časopisu Vanity Fair, který ale poskytla koncem července ještě před tím, než nastoupila do vězení.

K 90 dnům ve vězení a dalším 90 dnům v protialkoholní léčebně ji odsoudil soud v Los Angeles za to, že porušila předchozí podmínku uloženou v souvislosti s její jízdou v opilosti. Ve vězení i v protialkoholní léčebně však pobyla krátkou dobu a byla předčasně propuštěna. Musí ale pokračovat v přísné ambulantní léčbě.

"Hodně lidí si ode mě bralo a nic mi nedávali. Měla jsem hodně lidí, kteří byli se mnou kvůli mejdanům," řekla čtyřiadvacetiletá herečka.

Navzdory všem excesům z minulosti, které ji dohnaly až do vězení, Lindsay Lohan věří ve své herecké schopnosti a v budoucnost. "Nezajímám se o to, co jiní říkají. Vím, že jsem zatraceně dobrá herečka. Chci svoji kariéru zpět. Chci respekt, který jsem měla, když jsem točila velké filmy. A když to bude znamenat, že nemám chodit do nočních klubů, tak tam chodit nebudu. Stejně to není zábavné," prohlásila Lohan.

Zmínila se také o záležitosti se svým otcem Michaelem Lohanem. "Myslím, že největším úkolem pro mě bude zjistit, jak se vyrovnat s traumatem, které otec znamená v mém životě," poznamenala. Říká, že měla smíšené pocity, když nečekaně uviděla svého otce u soudu, jak kvůli ní pláče, ale potom jde a hovoří s médii.

Lindsay Lohan

Nancy Jo Sales, která s ní dělala tento rozhovor, říká, že o přítomnosti své mladší sestry u soudu mluví Lohan s velkými emocemi. Prý jí rvalo srdce, když viděla svoji sestru brečet.

Lindsay musí pokračovat ambulantně v léčbě, což znamená docházet na psychoterapii a několikrát týdně až do listopadu musí navštěvovat poradnu pro odvykání závislostem. Musí rovněž nejméně dvakrát týdně podstoupit testy na přítomnost alkoholu či drog v krvi a zdržovat se v oblasti Los Angeles. Pokud všechny tyto podmínky splní, může zůstat po zkušební dobu a bez dalšího dohledu na svobodě a může se vrátit k práci.

Lindsay Lohan byla považována za jednu z nejtalentovanějších mladých hereček poté, co natočila filmy jako Mezi námi děvčaty a Bobby. Ale po třech pobytech v odvykacím zařízení v roce 2007 její filmová kariéra začala upadat. V roce 2008 se jí podařilo dostat hned tři Zlaté maliny, které se udělují za nejhorší filmové počiny. V posledních letech na sebe poutala pozornost hlavně svými skandály a neúspěšnými pokusy uplatnit se ve světě módy.
Počátkem září přijde do amerických kin její nový film Machete, který režíruje Robert Rodriguez a kde má vedlejší roli.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Indiana Jones 5 přidává Phoebe Waller-Bridge

Indiana Jones 5 přidává Phoebe Waller-Bridge

12. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Po celé řadě odkladů a komplikací se nový Indiana Jones začne natáčet v červenci, tentokrát už snad doopravdy.
Amy Adams trpí v novém thrilleru Žena v okně na agorafobii

Amy Adams trpí v novém thrilleru Žena v okně na agorafobii

9. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Nový thriller Netflixu Žena v okně s Amy Adams v hlavní roli se blíží a novým trailerem připomíná brzké vydání.
Kdo mi jde po krku postaví Angelinu Jolie proti zabijákům a lesnímu požáru

Kdo mi jde po krku postaví Angelinu Jolie proti zabijákům a lesnímu požáru

8. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Warner Bros představují první trailer na nadcházející thriller Kdo mi jde po krku s Angelinou Jolie v hlavní roli.
Potvrzeno: Sylvester Stallone už v Creed III nebude

Potvrzeno: Sylvester Stallone už v Creed III nebude

7. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Boxerské drama Creed bylo výborné a Stallonovi přihrálo nominaci na Oscara. Jenže teď se svou nejslavnější rolí asi definitivně končí.