Lindsay Lohan prý i přes zákaz soudu požila alkohol

10. 6. 2010 - 6:00 | Téma | red

Lindsay Lohan prý i přes zákaz soudu požila alkohol zdroj: tisková zpráva

Americkou herečku Lindsay Lohanovou dostal její náramek monitorující spotřebu alkoholu do problémů. Vyzradil na třiadvacetiletou hvězdičku, že zřejmě přes zákaz požila alkohol. Soudkyně tedy zdvojnásobila kauci, která má zamezit jejímu uvěznění. Trest hrozí Lohanové za to, že nedokončila protialkoholní vzdělávací kurzy.

Soudkyně v Los Angeles Marsha Revelová po krátkém setkání s hereččinou právničkou a prokurátorem za zavřenými dveřmi řekla, že herečka porušila podmínky propuštění. Detaily neuvedla, ale upřesnila, že k tomuto rozhodnutí dospěla poté, co dostala výsledky z protialkoholického náramku, který nosí Lohanová podle nařízení soudu od května a který monitoruje spotřebu alkoholu. Zároveň zvýšila herečce kauci ze 100.000 na 200.000 dolarů.

Zdroj obeznámený s případem Lohanové řekl podle agentury AP, že porušení bylo oznámeno poté, co se hvězda filmu Mezi námi děvčaty objevila v neděli večer na předávání filmových cen MTV. Zúčastnila se i jedné ze dvou party pořádaných po ceremoniálu a monitorovací náramek na kotníku skryla pod dlouhými kalhotami.

Lohanová se v úterý k soudu nedostavila, ale na její stránce na sociální síti Twitter se krátce po soudním slyšení objevilo několik poznámek popírajících, že by nějak pochybila.
Advokátka Lohanové Shawn Chapmanová Holleyová v úterý potvrdila, že monitorovací náramek vyzradil v neděli večer přítomnost malého množství alkoholu.

"Právě jsem dostala tuto zprávu a nemohu říci, zda je přesná a platná, ale Lindsay Lohan trvá na tom, že zcela beze zbytku splnila všechny podmínky trestu i kauce," řekla Holleyová.

Lindsay Lohan

Náramek má každou půl hodinu testovat pot na pokožce a zjišťovat přítomnost alkoholu. Jsou na něm i čidla, která mají odhalit pokus o falšování. Lohanová dostala uloženo nosit náramek od května, kdy se nedostavila k soudu. Další slyšení bylo stanoveno na 6. července, kdy Revelová rozhodne, zda Lohanová porušila podmínky podmínečného trestu.

Lohanové hrozí v USA trest vězení za to, že nedokončila protialkoholní vzdělávací kurzy. Ty jí nařídil soud za řízení pod vlivem alkoholu a držení drog, jehož se dopustila v roce 2007. Poté, co se v druhé půli května nedostavila k soudu, byl na ni vydán zatykač. Právníci Lohanové ale ihned složili kauci 100.000 dolarů (dva miliony korun), která zabránila jejímu uvěznění.

Loni v říjnu soud Lohanové prodloužil tříletou podmínku o rok a varoval ji, aby brala protialkoholické kurzy vážně. Soudní zdroje uvádějí, že pokud se potvrdí, že Lohanová nechodila na všechny soudem nařízené lekce, mohla by jít do vězení.

Lohanová byla považována za jednu z nejtalentovanějších mladých hereček poté, co natočila filmy jako Mezi námi děvčaty a Bobby. Ale po třech pobytech v odvykacím zařízení v roce 2007 její filmová kariéra začala upadat. Její návštěvy nočních barů se staly vděčným tématem bulvárních plátků.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Režisér Hellboye pošle do Uličky přízraků Bradleyho Coopera a Cate Blanchett

Režisér Hellboye pošle do Uličky přízraků Bradleyho Coopera a Cate Blanchett

21. 9. 2021 | Trailery | Adam Homola

Oscarový režisér Guillermo del Toro se vrací a zase to bude o monstrech, jen o těch trochu jiných.
Tom Hanks se vrací k Applu, tentokrát s pejskem a robotem

Tom Hanks se vrací k Applu, tentokrát s pejskem a robotem

21. 9. 2021 | Trailery | Adam Homola

V novém sci-fi dramatu Finch půjde o odhodlání titulního Finche (Hanks), jednoho z posledních lidí na světě, najít nového páníčka pro svého psa Goodyear.
Prequel Šíleného Maxe se odkládá, Furiosy se dočkáme až v roce 2024

Prequel Šíleného Maxe se odkládá, Furiosy se dočkáme až v roce 2024

16. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Mad Max: Zběsilá cesta patří k tomu nejlepšímu, co na poli akčních filmů vzniklo, a to nejen za posledních deset let.
Padla poslední klapka disneyovského Predátora

Padla poslední klapka disneyovského Predátora

15. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Ani jsme se nenadáli a další Predátor je hotový, respektive míří z placu do postprodukce.