Lindsay Lohan prý i přes zákaz soudu požila alkohol

10. 6. 2010 - 6:00 | Téma | red

Lindsay Lohan prý i přes zákaz soudu požila alkohol zdroj: tisková zpráva

Americkou herečku Lindsay Lohanovou dostal její náramek monitorující spotřebu alkoholu do problémů. Vyzradil na třiadvacetiletou hvězdičku, že zřejmě přes zákaz požila alkohol. Soudkyně tedy zdvojnásobila kauci, která má zamezit jejímu uvěznění. Trest hrozí Lohanové za to, že nedokončila protialkoholní vzdělávací kurzy.

Soudkyně v Los Angeles Marsha Revelová po krátkém setkání s hereččinou právničkou a prokurátorem za zavřenými dveřmi řekla, že herečka porušila podmínky propuštění. Detaily neuvedla, ale upřesnila, že k tomuto rozhodnutí dospěla poté, co dostala výsledky z protialkoholického náramku, který nosí Lohanová podle nařízení soudu od května a který monitoruje spotřebu alkoholu. Zároveň zvýšila herečce kauci ze 100.000 na 200.000 dolarů.

Zdroj obeznámený s případem Lohanové řekl podle agentury AP, že porušení bylo oznámeno poté, co se hvězda filmu Mezi námi děvčaty objevila v neděli večer na předávání filmových cen MTV. Zúčastnila se i jedné ze dvou party pořádaných po ceremoniálu a monitorovací náramek na kotníku skryla pod dlouhými kalhotami.

Lohanová se v úterý k soudu nedostavila, ale na její stránce na sociální síti Twitter se krátce po soudním slyšení objevilo několik poznámek popírajících, že by nějak pochybila.
Advokátka Lohanové Shawn Chapmanová Holleyová v úterý potvrdila, že monitorovací náramek vyzradil v neděli večer přítomnost malého množství alkoholu.

"Právě jsem dostala tuto zprávu a nemohu říci, zda je přesná a platná, ale Lindsay Lohan trvá na tom, že zcela beze zbytku splnila všechny podmínky trestu i kauce," řekla Holleyová.

Lindsay Lohan

Náramek má každou půl hodinu testovat pot na pokožce a zjišťovat přítomnost alkoholu. Jsou na něm i čidla, která mají odhalit pokus o falšování. Lohanová dostala uloženo nosit náramek od května, kdy se nedostavila k soudu. Další slyšení bylo stanoveno na 6. července, kdy Revelová rozhodne, zda Lohanová porušila podmínky podmínečného trestu.

Lohanové hrozí v USA trest vězení za to, že nedokončila protialkoholní vzdělávací kurzy. Ty jí nařídil soud za řízení pod vlivem alkoholu a držení drog, jehož se dopustila v roce 2007. Poté, co se v druhé půli května nedostavila k soudu, byl na ni vydán zatykač. Právníci Lohanové ale ihned složili kauci 100.000 dolarů (dva miliony korun), která zabránila jejímu uvěznění.

Loni v říjnu soud Lohanové prodloužil tříletou podmínku o rok a varoval ji, aby brala protialkoholické kurzy vážně. Soudní zdroje uvádějí, že pokud se potvrdí, že Lohanová nechodila na všechny soudem nařízené lekce, mohla by jít do vězení.

Lohanová byla považována za jednu z nejtalentovanějších mladých hereček poté, co natočila filmy jako Mezi námi děvčaty a Bobby. Ale po třech pobytech v odvykacím zařízení v roce 2007 její filmová kariéra začala upadat. Její návštěvy nočních barů se staly vděčným tématem bulvárních plátků.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.
Druhá Duna našla svého císaře, zahraje si ho Christopher Walken

Druhá Duna našla svého císaře, zahraje si ho Christopher Walken

13. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Natáčet by se mělo začít letos na podzim a s premiérou se pak počítá na říjen příštího roku.
Avatar 2 ještě není v kinech a už atakuje rekordy

Avatar 2 ještě není v kinech a už atakuje rekordy

12. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Před pár dny jsme tu měli první ukázku na Avatar 2, která se hned zařadila k těm vůbec nesledovanějším upoutávkám v historii.