Lindsay Lohan měla napadnout zaměstnankyni kliniky, kde se léčí

- Téma autor: red

O herečka a zpěvačku Lindsay Lohanovou se opět zajímají úřady. Tentokráte kvůli údajnému napadení jedné z pracovnic protidrogového centra, kde se herečka léčí.

Zástupkyně místního šerifa sdělila, že policisté byli 12. prosince přivoláni krátce po jedné hodině ráno do kalifornské kliniky Betty Fordové k incidentu, do nějž prý byla zapletena Lohanová. Pracovnice léčebny uvedla, že se spolu pohádaly a že chce vznést obvinění. V souvislosti s případem nebyl nikdo zadržen. O tom, zda se bude incident vyšetřovat jako trestní případ, rozhodne na základě výsledků vyšetřování místní prokuratura. Právní zástupce Lohanové ani mluvčí kliniky podle AP na žádost o vyjádření zatím nereagovali.

Herečka na léčbu v kalifornské protidrogové léčebně dochází od konce září. Nařídil jí tak soud v návaznosti na dřívější trest za porušení podmínky uložené v souvislosti s jízdou v opilosti v roce 2007. Poté, co měla Lohanová v září pozitivní test na přítomnost alkoholu či drog v krvi, jí soud dohlížející na dodržování podmínky zkušební lhůty uložil prodloužení povinné léčby do 3. ledna příštího roku.

Zdroje: ČTK

Osobnosti a filmy v článku

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.