Lindsay Lohan jde opět k soudu, tentokrát kvůli krádeži náhrdelníku

- Téma autor: red

Čtyřiadvacetileté herečce Lindsay Lohan hrozí opět vězení. Tentokrát kvůli krádeži zlatého náhrdelníku v ceně 2500 dolarů (asi 44.000 korun), které se měla dopustit 22.ledna. Herečce přitom stále běží lhůta podmínečného trestu za řízení v opilosti.

Lindsay Lohan se má dnes dostavit k soudu a předpokládá se, že bude obviněna. Dle záběrů průmyslové kamery si Lohan šperk zkoušela krátce předtím, než prodavač zjistil jeho zmizení. Žádná z kamer nicméně neukázala, že by ho ukradla.

Dle hereččina právníka jeho klientka obvinění popírá a bude se bránit u soudou. Přátelé Lohan se domnívají, že se jednalo pouze o zápůjčení. Šperk byl již navrácen na policii.

Herečka je stále v podmínce, ale několikrát požadavky soudu porušila. Před nedávnem ukončila soudem nařízenou tříměsíční protialkoholní léčbu. Soudce ji také v říjnu varoval, že může jít na šest měsíců za mříže, pokud bude mít další incident

Lindsay Lohan se už v 11 letech objevila ve filmu Past na rodiče. Po natočení filmů jako Mezi námi děvčaty a Bobby byla dokonce označena za jednu z nejtalentovanějších mladých hereček. Ale po třech pobytech v odvykacím zařízení v roce 2007 její filmová kariéra začala upadat a její návštěvy nočních barů se staly vděčným tématem bulvárních plátků.

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.