Kytarista Keith Richards považoval Johnnyho Deppa za drogového dealera

17. 10. 2010 14:00 - Téma | Autor: red

Kytarista Keith Richards považoval Johnnyho Deppa za drogového dealera

Keith Richards, kytarista slavné britské rockové skupiny Rolling Stones, považoval kdysi herce Johnnyho Deppa za drogového dealera. Johnny pravidelně navštěvoval syna kytaristy v jeho domě. "Až jednou u večeře mi to najednou došlo: Hrome, vždyť je to Střihoruký Edward," řekl rocker deníku The Time ve vzpomínce na okamžik, kdy si návštěvníka spojil s hlavní postavou jmenovaného filmu z roku 1990.

Deník počínaje nynějším víkendem začíná zveřejňovat výňatky z Richardsova životopisu Life. Knižně se životopis objeví v knihkupectvích 26. října.

Depp si naproti tomu později vzal Richardse za vzor pro svou roli ztřeštěného kapitána ve filmu Piráti z Karibiku - Prokletí Černé perly.

Pokud jde o vzpomínkovou knihu, s napětím jsou očekávána především odhalení problematických vztahů mezi 66letým Richardsem a 67letým frontmanem skupiny Mickem Jaggerem. Richards, který byl čtyři roky závislý na drogách, v knize přiznává, že jeho kdysi velmi blízké přátelství s Jaggerem už přes dvě desítky let není jako dřív. Jagger se prý stal "nesnesitelný".

"Někdy si myslím: přítel mi chybí. A ptám se: kde můj přítel zůstal?" píše Richards o Jaggerovi. A dodává ještě něco: Svými milostnými aférami proslavený Jagger se prý ve skutečnosti může pochlubit "jen malým bimbáskem" (tiny todger).

Jagger prý knihu už četl a na tento komentář si nestěžoval. "Myslím, že mu to jen trochu otevřelo oči," řekl Richards pro The Times.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Znáte ty nejlepší parodie Star Wars?

Znáte ty nejlepší parodie Star Wars?

13. 12. 2019 | Téma | Matěj Svoboda

Harry Potter? Avengers? Bondovky? Ani náhodou, největší filmový fenomén všech dob jsou Star Wars.
Akira nedorazí za dva roky

Akira nedorazí za dva roky

12. 12. 2019 | Novinky | Adam Homola

Studio Warner Bros. nás moc nepotěšilo a zároveň mám udělalo radost. Nejdřív ale ta horší zpráva, která je už částečně obsažená v titulku. Akira jen tak nebude.
Guillermo del Toro se nás v dubnu pokusí vyděsit hororem Antlers

Guillermo del Toro se nás v dubnu pokusí vyděsit hororem Antlers

11. 12. 2019 | Trailery | Adam Homola

Guillermo del Toro se vrací, byť tentokrát z pozice producenta. O režii slibně vypadajícího hororu Antlers se postaral Scott Cooper a vypadá to, že si ho del Toro hezky pohlídal.
Finální ukázka na novou bayovinu 6 Underground je tady

Finální ukázka na novou bayovinu 6 Underground je tady

10. 12. 2019 | Trailery | Adam Homola

Netflix má hodně zajímavý konec roku. Na jedné straně bojuje s cenově levnou a obsahově bohatou nabídkou konkurenčního Disney+ (u nás snad příští rok), zatímco na druhé straně tahá z rukávu jednu pecku za druhou.