Kytarista Keith Richards považoval Johnnyho Deppa za drogového dealera

17. 10. 2010 - 14:00 | Téma | red

Kytarista Keith Richards považoval Johnnyho Deppa za drogového dealera zdroj: tisková zpráva

Keith Richards, kytarista slavné britské rockové skupiny Rolling Stones, považoval kdysi herce Johnnyho Deppa za drogového dealera. Johnny pravidelně navštěvoval syna kytaristy v jeho domě. "Až jednou u večeře mi to najednou došlo: Hrome, vždyť je to Střihoruký Edward," řekl rocker deníku The Time ve vzpomínce na okamžik, kdy si návštěvníka spojil s hlavní postavou jmenovaného filmu z roku 1990.

Deník počínaje nynějším víkendem začíná zveřejňovat výňatky z Richardsova životopisu Life. Knižně se životopis objeví v knihkupectvích 26. října.

Depp si naproti tomu později vzal Richardse za vzor pro svou roli ztřeštěného kapitána ve filmu Piráti z Karibiku - Prokletí Černé perly.

Pokud jde o vzpomínkovou knihu, s napětím jsou očekávána především odhalení problematických vztahů mezi 66letým Richardsem a 67letým frontmanem skupiny Mickem Jaggerem. Richards, který byl čtyři roky závislý na drogách, v knize přiznává, že jeho kdysi velmi blízké přátelství s Jaggerem už přes dvě desítky let není jako dřív. Jagger se prý stal "nesnesitelný".

"Někdy si myslím: přítel mi chybí. A ptám se: kde můj přítel zůstal?" píše Richards o Jaggerovi. A dodává ještě něco: Svými milostnými aférami proslavený Jagger se prý ve skutečnosti může pochlubit "jen malým bimbáskem" (tiny todger).

Jagger prý knihu už četl a na tento komentář si nestěžoval. "Myslím, že mu to jen trochu otevřelo oči," řekl Richards pro The Times.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

20. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Vin Diesel si zahraje a rovnou bude i produkovat hranou verzi stolní hry Rock 'Em Sock 'Em Robots.
Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.
Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

19. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Casting nového Indyho pokračuje a po oblíbené a nesmírně talentované Phoebe Waller-Bridge se k filmu přidává další skvělé jméno.
Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.