Kytarista Keith Richards považoval Johnnyho Deppa za drogového dealera

17. 10. 2010 - 14:00 | Téma | red

Kytarista Keith Richards považoval Johnnyho Deppa za drogového dealera zdroj: tisková zpráva

Keith Richards, kytarista slavné britské rockové skupiny Rolling Stones, považoval kdysi herce Johnnyho Deppa za drogového dealera. Johnny pravidelně navštěvoval syna kytaristy v jeho domě. "Až jednou u večeře mi to najednou došlo: Hrome, vždyť je to Střihoruký Edward," řekl rocker deníku The Time ve vzpomínce na okamžik, kdy si návštěvníka spojil s hlavní postavou jmenovaného filmu z roku 1990.

Deník počínaje nynějším víkendem začíná zveřejňovat výňatky z Richardsova životopisu Life. Knižně se životopis objeví v knihkupectvích 26. října.

Depp si naproti tomu později vzal Richardse za vzor pro svou roli ztřeštěného kapitána ve filmu Piráti z Karibiku - Prokletí Černé perly.

Pokud jde o vzpomínkovou knihu, s napětím jsou očekávána především odhalení problematických vztahů mezi 66letým Richardsem a 67letým frontmanem skupiny Mickem Jaggerem. Richards, který byl čtyři roky závislý na drogách, v knize přiznává, že jeho kdysi velmi blízké přátelství s Jaggerem už přes dvě desítky let není jako dřív. Jagger se prý stal "nesnesitelný".

"Někdy si myslím: přítel mi chybí. A ptám se: kde můj přítel zůstal?" píše Richards o Jaggerovi. A dodává ještě něco: Svými milostnými aférami proslavený Jagger se prý ve skutečnosti může pochlubit "jen malým bimbáskem" (tiny todger).

Jagger prý knihu už četl a na tento komentář si nestěžoval. "Myslím, že mu to jen trochu otevřelo oči," řekl Richards pro The Times.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

Rudolfinum se otřese pod vesmírnými loděmi i dinosaury

24. 5. 2022 | Komerční sdělení / PR | Inzerce

Spock, dinosauři, Neo, Darth Vader a E. T. v Rudolfinu - to bude koncert Filmové filharmonie, na kterém zazní hudba ze sci-fi filmů jako Star Trek, Matrix, Jurský park, E. T. Mimozemšťan, Star Wars a mnoha dalších. Orchestr tak 4. června uzavře sezonu jedním z nejpopulárnějších koncertních témat, která má ve svém repertoáru.
Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

Trailer na Thor: Láska jako hrom tahá esa z rukávu: Christian Bale, Russell Crowe a další

24. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Zároveň tu ale nechybí ani osudovost, důraz na vztahy, nebo Natalie Portman jako ženský Thor.
Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.