Juliette Binoche: "za urážkami herce Depardieua je zřejmě závist"

5. 9. 2010 - 8:00 | Téma | red

Juliette Binoche: "za urážkami herce Depardieua je zřejmě závist" zdroj: tisková zpráva

Francouzští herci Gérard Depardieu a Juliette Binoche si vyměňují nelichotivé narážky v evropském tisku. Depardieu se nejdříve v rozhovoru pro jeden rakouský deník podivoval nad tím, co je na Binoche tak zajímavého, že je jednou z nejúspěšnějších francouzských hereček. Ta na dotaz anglického magazínu Empire odpověděla, že se zřejmě jedná o závist nebo Depardieův osobní problém.

"Může mi někdo vysvětlit, jaké je tajemství této herečky? Skutečně nevím, proč je tak vysoce hodnocená po celé ty roky. Není na ní naprosto nic zajímavého," rozčiloval se Depardieu v rozhovoru pro rakouský magazín Profil. Podle známého herce má daleko větší kouzlo například Isabelle Adjani nebo Fanny Ardant.

"Ani jsem se necítila moc uražená, protože jsem neměla pocit, že se mě to příliš týká," reagovala Binoche. Herečka se domnívá, že důvodem může být závist nad jejími mezinárodními úspěchy nebo Depardieuovo mužské ego, jež mohlo utrpět při sledování jejího posledního filmu Věrná kopie. Někteří muži prý mají problém vyrovnat se s příliš silnou a výraznou postavou hlavní hrdinky.

Gérard Depardieu

Podle magazínu Empire ale to, že je Juliette Binoche dostatečně zajímavou herečkou, dokládá napřílad oscarová soška za roli ve filmu Anglický pacient nebo ocenění za nejlepší ženský herecký výkon z festivalů v Cannes a v Benátkách. V zahraničí navíc Binoche zůstává jednou z nejvíce obsazovaných francouzských hvězd.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.
Druhá Duna našla svého císaře, zahraje si ho Christopher Walken

Druhá Duna našla svého císaře, zahraje si ho Christopher Walken

13. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Natáčet by se mělo začít letos na podzim a s premiérou se pak počítá na říjen příštího roku.
Avatar 2 ještě není v kinech a už atakuje rekordy

Avatar 2 ještě není v kinech a už atakuje rekordy

12. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Před pár dny jsme tu měli první ukázku na Avatar 2, která se hned zařadila k těm vůbec nesledovanějším upoutávkám v historii.
Disney+ spouští v Česku předběžnou registraci s obrovskou slevou

Disney+ spouští v Česku předběžnou registraci s obrovskou slevou

11. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Disney+ přijde do Česka už 14. června, tedy zhruba za měsíc a teď se můžete do nové streamovací služby už předběžně zaregistrovat.