Juliette Binoche: "za urážkami herce Depardieua je zřejmě závist"

5. 9. 2010 8:00 - Téma | Autor: red

Juliette Binoche: "za urážkami herce Depardieua je zřejmě závist"

Francouzští herci Gérard Depardieu a Juliette Binoche si vyměňují nelichotivé narážky v evropském tisku. Depardieu se nejdříve v rozhovoru pro jeden rakouský deník podivoval nad tím, co je na Binoche tak zajímavého, že je jednou z nejúspěšnějších francouzských hereček. Ta na dotaz anglického magazínu Empire odpověděla, že se zřejmě jedná o závist nebo Depardieův osobní problém.

"Může mi někdo vysvětlit, jaké je tajemství této herečky? Skutečně nevím, proč je tak vysoce hodnocená po celé ty roky. Není na ní naprosto nic zajímavého," rozčiloval se Depardieu v rozhovoru pro rakouský magazín Profil. Podle známého herce má daleko větší kouzlo například Isabelle Adjani nebo Fanny Ardant.

"Ani jsem se necítila moc uražená, protože jsem neměla pocit, že se mě to příliš týká," reagovala Binoche. Herečka se domnívá, že důvodem může být závist nad jejími mezinárodními úspěchy nebo Depardieuovo mužské ego, jež mohlo utrpět při sledování jejího posledního filmu Věrná kopie. Někteří muži prý mají problém vyrovnat se s příliš silnou a výraznou postavou hlavní hrdinky.

Gérard Depardieu

Podle magazínu Empire ale to, že je Juliette Binoche dostatečně zajímavou herečkou, dokládá napřílad oscarová soška za roli ve filmu Anglický pacient nebo ocenění za nejlepší ženský herecký výkon z festivalů v Cannes a v Benátkách. V zahraničí navíc Binoche zůstává jednou z nejvíce obsazovaných francouzských hvězd.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Znáte ty nejlepší parodie Star Wars?

Znáte ty nejlepší parodie Star Wars?

13. 12. 2019 | Téma | Matěj Svoboda

Harry Potter? Avengers? Bondovky? Ani náhodou, největší filmový fenomén všech dob jsou Star Wars.
Akira nedorazí za dva roky

Akira nedorazí za dva roky

12. 12. 2019 | Novinky | Adam Homola

Studio Warner Bros. nás moc nepotěšilo a zároveň mám udělalo radost. Nejdřív ale ta horší zpráva, která je už částečně obsažená v titulku. Akira jen tak nebude.
Guillermo del Toro se nás v dubnu pokusí vyděsit hororem Antlers

Guillermo del Toro se nás v dubnu pokusí vyděsit hororem Antlers

11. 12. 2019 | Trailery | Adam Homola

Guillermo del Toro se vrací, byť tentokrát z pozice producenta. O režii slibně vypadajícího hororu Antlers se postaral Scott Cooper a vypadá to, že si ho del Toro hezky pohlídal.
Finální ukázka na novou bayovinu 6 Underground je tady

Finální ukázka na novou bayovinu 6 Underground je tady

10. 12. 2019 | Trailery | Adam Homola

Netflix má hodně zajímavý konec roku. Na jedné straně bojuje s cenově levnou a obsahově bohatou nabídkou konkurenčního Disney+ (u nás snad příští rok), zatímco na druhé straně tahá z rukávu jednu pecku za druhou.