Jako ponorka si prý počína Britský herec Anthony Hopkins

- Téma autor: red

Anthony Hopkins říká, že tajemství jeho úspěchu, když hraje postavy v hororových filmech nebo thrillerech je, že si počíná "jako ponorka".

 "Myslím, že část úspěchu je v tom, že prostě jsem...nedělám nic moc a nechám to rozvíjet," řekl Hopkins.

Také věří, že rezervovaný přístup k darebáctví zlepšuje jeho výkony. "Pro herce je velmi těžké se tomu vyhnout, chcete něco trochu ukázat. Ale myslím si, že čím méně něco předvádím, tím lépe."

Dvaasedmdesátiletý herec získal v roce 1991 Oscara za roli sériového vraha Hannibala Lectera v hororu Mlčení jehňátek. Americký filmový institut označil tuto postavu za největšího padoucha v dějinách filmu.

Anthony Hopkins nyní hraje v remaku thrilleru Vlkodlak spolu s Beniciem del Torem. Příští rok ho bude možné vidět ve filmu Thor režiséra Kennetha Branagha.

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.