Herečka Nicollette Sheridanová žaluje producenta Zoufalých manželek

7. 4. 2010 - 9:00 | Téma | red

Herečka Nicollette Sheridanová žaluje producenta Zoufalých manželek zdroj: tisková zpráva

Britská herečka Nicollette Sheridanová, která v Zoufalých manželkách hrála rozvedenou agentku realitní kanceláře, podala žalobu na tvůrce a výkonného producenta seriálu. Viní jej nejen z fyzického napadení, ale také z toho, že pro její postavu připravil špatný konec.

V žalobě podané v pondělí u soudu v Los Angeles herečka tvrdí, že producent Marc Cherry ji napadl a udeřil do tváře, když za ním zašla a chtěla s ním probrat vývoj děje ve scénáři.

Když informovala o incidentu televizi ABC, Cherry reagoval tím, že její postavu Edie Brittovou v populárním seriálu nechal zabít, tvrdí Sheridanová.

V žalobě žádá odškodnění 20 milionů dolarů za ušlé zisky a újmu, kterou jí způsobil. Obviňuje také Cherryho, že vytvořil v seriálu nepřátelské pracovní prostředí a že se choval agresivně vůči hercům i scénáristům. 

"Nynější žalobu musíme teprve řešit, ale vyšetřovali jsme podobné stížnosti paní Sheridanové už loni a zjistili jsme, že byly neopodstatněné," uvedla televize ABC. 
Když Teri Hatcherová, která hraje v seriálu Susan Meyerovou, řekla ABC o chování Cherryho, Cherry řekl Sheridanové: "Doufám, že Teri Hatcherovou srazí auto a ona zemře." 

Sheridanová tvrdí, že její postava byla v seriálu jednou z hlavních a měla mít víc prostoru. 
Edie Brittová není uvedena v úvodních titulcích.

Cherry a ABC se pomstili Sheridanové tím, že nechali zabít její postavu při automobilové nehodě, uvádí se v soudních dokumentech.

"Je mimořádně neobvyklé, aby byla populární postava v televizním seriálu zabita nebo vyškrtnuta ze scénáře, pokud herec sám nežádá, aby mohl odstoupit od smlouvy," uvádí právník Sheridanové.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.