Herečka Lindsay Lohan půjde znovu k soudu

25. 6. 2010 - 18:00 | Téma | red

Herečka Lindsay Lohan půjde znovu k soudu zdroj: tisková zpráva

Americká herečka Lindsay Lohan se bude muset příští měsíc dostavit k soudu a zodpovědět další otázky týkající se jejího řízení auta pod vlivem drog v roce 2007.

Slyšení se uskuteční v rámci občanskoprávního sporu, který zahájila Tracie Riceová, která jela v autě, jež Lohan v roce 2007 pronásledovala. Riceová žaluje herečku kvůli napadení, nedbalosti a způsobení citové újmy.

Právník Riceové požádal o výslech proto, že herečka podle něho nezodpověděla při předchozím slyšení klíčové otázky týkající požívání drog. "Je to případ člověka, který tvrdí, že je střídmý, ale bere kokain a řídí pod vlivem alkoholu," řekl Paul Hoffman.

Právník Lohanové si ale myslí, že otázky, které má herečka zodpovědět, jsou pokusem ji zastrašit. Připomněl, že Lohanová už podstoupila celodenní výslech týkající se tohoto případu. "Je jasné, že nepotřebují odpovědi na tyto otázky," řekl.

Připomněl také soudu, že Lohan chodila na protialkoholické vzdělávací kurzy, každý týden podstupovala testy na drogy a pokoušela se i točit film.

Lindsay Lohan

Ujistil soud, že Lindsay Lohan se nařízení soud podřídí, i když s otázkami je to podle něho už přehnané. Požádal soudce, aby slyšení bylo až po 6. červenci, kdy se má rozhodnout, zda Lohan neporušila podmínky podmíněného tříletého trestu. Ten jí byl uložen v roce 2007 za řízení v opilosti a držení drog. Loni jí byla podmínka o rok prodloužena. Lindsay Lohan dostala uloženo chodit na protialkoholické testy a nosí z nařízení soudu i monitorovací náramek, který zjišťuje přítomnost alkoholu v těle.

Lohanová byla považována za jednu z nejtalentovanějších mladých hereček poté, co natočila filmy jako Mezi námi děvčaty a Bobby. Ale po třech pobytech v odvykacím zařízení v roce 2007 její filmová kariéra začala upadat. Její návštěvy nočních barů se staly vděčným tématem bulvárních plátků.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Ewan McGregor si pochvaluje natáčení seriálu Obi-Wan Kenobi

Ewan McGregor si pochvaluje natáčení seriálu Obi-Wan Kenobi

22. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Ewan McGregor si šel pro svoji první cenu Emmy za hlavní roli v seriálu Halston a při té příležitosti zmínil i svůj aktuálně nejočekávanější projekt.
Režisér Hellboye pošle do Uličky přízraků Bradleyho Coopera a Cate Blanchett

Režisér Hellboye pošle do Uličky přízraků Bradleyho Coopera a Cate Blanchett

21. 9. 2021 | Trailery | Adam Homola

Oscarový režisér Guillermo del Toro se vrací a zase to bude o monstrech, jen o těch trochu jiných.
Tom Hanks se vrací k Applu, tentokrát s pejskem a robotem

Tom Hanks se vrací k Applu, tentokrát s pejskem a robotem

21. 9. 2021 | Trailery | Adam Homola

V novém sci-fi dramatu Finch půjde o odhodlání titulního Finche (Hanks), jednoho z posledních lidí na světě, najít nového páníčka pro svého psa Goodyear.
Prequel Šíleného Maxe se odkládá, Furiosy se dočkáme až v roce 2024

Prequel Šíleného Maxe se odkládá, Furiosy se dočkáme až v roce 2024

16. 9. 2021 | Novinky | Adam Homola

Mad Max: Zběsilá cesta patří k tomu nejlepšímu, co na poli akčních filmů vzniklo, a to nejen za posledních deset let.