Herečka Lindsay Lohan půjde znovu k soudu

25. 6. 2010 - 18:00 | Téma | red

Herečka Lindsay Lohan půjde znovu k soudu zdroj: tisková zpráva

Americká herečka Lindsay Lohan se bude muset příští měsíc dostavit k soudu a zodpovědět další otázky týkající se jejího řízení auta pod vlivem drog v roce 2007.

Slyšení se uskuteční v rámci občanskoprávního sporu, který zahájila Tracie Riceová, která jela v autě, jež Lohan v roce 2007 pronásledovala. Riceová žaluje herečku kvůli napadení, nedbalosti a způsobení citové újmy.

Právník Riceové požádal o výslech proto, že herečka podle něho nezodpověděla při předchozím slyšení klíčové otázky týkající požívání drog. "Je to případ člověka, který tvrdí, že je střídmý, ale bere kokain a řídí pod vlivem alkoholu," řekl Paul Hoffman.

Právník Lohanové si ale myslí, že otázky, které má herečka zodpovědět, jsou pokusem ji zastrašit. Připomněl, že Lohanová už podstoupila celodenní výslech týkající se tohoto případu. "Je jasné, že nepotřebují odpovědi na tyto otázky," řekl.

Připomněl také soudu, že Lohan chodila na protialkoholické vzdělávací kurzy, každý týden podstupovala testy na drogy a pokoušela se i točit film.

Lindsay Lohan

Ujistil soud, že Lindsay Lohan se nařízení soud podřídí, i když s otázkami je to podle něho už přehnané. Požádal soudce, aby slyšení bylo až po 6. červenci, kdy se má rozhodnout, zda Lohan neporušila podmínky podmíněného tříletého trestu. Ten jí byl uložen v roce 2007 za řízení v opilosti a držení drog. Loni jí byla podmínka o rok prodloužena. Lindsay Lohan dostala uloženo chodit na protialkoholické testy a nosí z nařízení soudu i monitorovací náramek, který zjišťuje přítomnost alkoholu v těle.

Lohanová byla považována za jednu z nejtalentovanějších mladých hereček poté, co natočila filmy jako Mezi námi děvčaty a Bobby. Ale po třech pobytech v odvykacím zařízení v roce 2007 její filmová kariéra začala upadat. Její návštěvy nočních barů se staly vděčným tématem bulvárních plátků.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

Vesmír, magnety a vzkříšení Hana, taková je nová ukázka na Rychle a zběsile 9

15. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Další díl Rychle a zběsile měl být sice dávno za námi, ale z loňské premiéry kvůli covidu sešlo a filmu se tak dočkáme letos.
Armáda mrtvých: Bautistovi stojí v cestě ke 200 milionům dolarů horda zombíků

Armáda mrtvých: Bautistovi stojí v cestě ke 200 milionům dolarů horda zombíků

14. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Las Vegas je plné peněz i zombíků a Dave Bautista se s tím pokusí něco udělat.
Jednu ze záporných postav si v novém Shazam zahraje Lucy Liu

Jednu ze záporných postav si v novém Shazam zahraje Lucy Liu

13. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Do připravovaného pokračování komiksárny Shazam! se přidává Lucy Liu.
Indiana Jones 5 přidává Phoebe Waller-Bridge

Indiana Jones 5 přidává Phoebe Waller-Bridge

12. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Po celé řadě odkladů a komplikací se nový Indiana Jones začne natáčet v červenci, tentokrát už snad doopravdy.