Herečka Lindsay Lohan půjde znovu k soudu

25. 6. 2010 - 18:00 | Téma | red

Herečka Lindsay Lohan půjde znovu k soudu zdroj: tisková zpráva

Americká herečka Lindsay Lohan se bude muset příští měsíc dostavit k soudu a zodpovědět další otázky týkající se jejího řízení auta pod vlivem drog v roce 2007.

Slyšení se uskuteční v rámci občanskoprávního sporu, který zahájila Tracie Riceová, která jela v autě, jež Lohan v roce 2007 pronásledovala. Riceová žaluje herečku kvůli napadení, nedbalosti a způsobení citové újmy.

Právník Riceové požádal o výslech proto, že herečka podle něho nezodpověděla při předchozím slyšení klíčové otázky týkající požívání drog. "Je to případ člověka, který tvrdí, že je střídmý, ale bere kokain a řídí pod vlivem alkoholu," řekl Paul Hoffman.

Právník Lohanové si ale myslí, že otázky, které má herečka zodpovědět, jsou pokusem ji zastrašit. Připomněl, že Lohanová už podstoupila celodenní výslech týkající se tohoto případu. "Je jasné, že nepotřebují odpovědi na tyto otázky," řekl.

Připomněl také soudu, že Lohan chodila na protialkoholické vzdělávací kurzy, každý týden podstupovala testy na drogy a pokoušela se i točit film.

Lindsay Lohan

Ujistil soud, že Lindsay Lohan se nařízení soud podřídí, i když s otázkami je to podle něho už přehnané. Požádal soudce, aby slyšení bylo až po 6. červenci, kdy se má rozhodnout, zda Lohan neporušila podmínky podmíněného tříletého trestu. Ten jí byl uložen v roce 2007 za řízení v opilosti a držení drog. Loni jí byla podmínka o rok prodloužena. Lindsay Lohan dostala uloženo chodit na protialkoholické testy a nosí z nařízení soudu i monitorovací náramek, který zjišťuje přítomnost alkoholu v těle.

Lohanová byla považována za jednu z nejtalentovanějších mladých hereček poté, co natočila filmy jako Mezi námi děvčaty a Bobby. Ale po třech pobytech v odvykacím zařízení v roce 2007 její filmová kariéra začala upadat. Její návštěvy nočních barů se staly vděčným tématem bulvárních plátků.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.