Henry Cavill si roli Supermana možná ještě zopakuje

28. 5. 2020 - 10:30 | Novinky | Adam Homola

Henry Cavill si roli Supermana možná ještě zopakuje zdroj: Warner Bros

Když už se tak nějak počítalo s tím, že příští Superman bude někdo jiný, přihlásil se Henry Cavill o slovo. A když to všechno klapne, uvidíme ho minimálně ještě jednou.

Podle zdrojů Deadline prý herec vyjednává se studiem Warner Bros o dalších rolích v nových filmech. Byť stejné zdroje potvrzují, že prý nemá jít o pokračování Muže z oceli. Studio prý zvažuje hned několik způsobů, jak dostat Cavillova Supermana před kameru i v případě, kdy nepůjde o nový samostatný film.

Problém by to neměl být nijak velký – Superman se může teoreticky objevit v menší (nebo klidně i větší?) roli například v chystaných Shazam 2, Black Adam, nebo třeba Aquaman 2. V každém z nich by to smysl dávalo.

Stejně tak to může být i něco jiného, i když Deadline tvrdí, že třeba v roztočeném The Batman s Robertem Pattinsonem ho očekávat nemáme.

Cavill byl jako Superman fajn a klidně by se mohl v dalších filmech objevit. V poslední době nám ale velice úspěšně dokazuje, že zvládne před kamerou ustát i jiné věci a na popularitě neztrácí. Objevil se například v Mission Impossible Fallout, kde byl jeho kníratý záporák velice schopný a na Netflixu zase válí jako populární Zaklínač.

Brzy ho navíc uvidíme jako Sherlocka Holmese v chystaném Enola Holmes, kde si zahraje po boku Millie Bobby Brown známé ze seriálu Stranger Things. V případě Zaklínače se navíc chystá další sezóna a u té druhé to jistě neskončí a pokud se mu podaří vyjednat role Supermana i do dalších projektů… Cavill má jednoduše velice dobře našlápnuto a fanoušci ho v ikonické roli uvidí jistě rádi.

zdroj: Warner Bros

Zdroje: Deadline

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

Vin Diesel versus roboti: akční hrdina se pustí do zfilmování jedné hračky

20. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Vin Diesel si zahraje a rovnou bude i produkovat hranou verzi stolní hry Rock 'Em Sock 'Em Robots.
Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

Seznamte se s novým hrdinou Marvelu, kung-fu mistrem Shang-Chi

19. 4. 2021 | Trailery | Adam Homola

Koronavirus posunul plány všech velkých filmových studií, Marvel nevyjímaje. Velký odklad se týká i Shang-Chi, který dorazí v září a teď se představuje prvním teaserem.
Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

Madds Mikkelsen si zahraje v Indiana Jones 5

19. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Casting nového Indyho pokračuje a po oblíbené a nesmírně talentované Phoebe Waller-Bridge se k filmu přidává další skvělé jméno.
Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

Liam Neeson si zahraje zabijáka trpícího ztrátou paměti

16. 4. 2021 | Novinky | Adam Homola

Liam Neeson se akčních thrillerů nevzdává, ostatně proč taky. Je to žánr, ve kterém se na stará kolena našel.