Henry Cavill si roli Supermana možná ještě zopakuje

28. 5. 2020 - 10:30 | Novinky | Adam Homola

Henry Cavill si roli Supermana možná ještě zopakuje zdroj: Warner Bros

Když už se tak nějak počítalo s tím, že příští Superman bude někdo jiný, přihlásil se Henry Cavill o slovo. A když to všechno klapne, uvidíme ho minimálně ještě jednou.

Podle zdrojů Deadline prý herec vyjednává se studiem Warner Bros o dalších rolích v nových filmech. Byť stejné zdroje potvrzují, že prý nemá jít o pokračování Muže z oceli. Studio prý zvažuje hned několik způsobů, jak dostat Cavillova Supermana před kameru i v případě, kdy nepůjde o nový samostatný film.

Problém by to neměl být nijak velký – Superman se může teoreticky objevit v menší (nebo klidně i větší?) roli například v chystaných Shazam 2, Black Adam, nebo třeba Aquaman 2. V každém z nich by to smysl dávalo.

Stejně tak to může být i něco jiného, i když Deadline tvrdí, že třeba v roztočeném The Batman s Robertem Pattinsonem ho očekávat nemáme.

Cavill byl jako Superman fajn a klidně by se mohl v dalších filmech objevit. V poslední době nám ale velice úspěšně dokazuje, že zvládne před kamerou ustát i jiné věci a na popularitě neztrácí. Objevil se například v Mission Impossible Fallout, kde byl jeho kníratý záporák velice schopný a na Netflixu zase válí jako populární Zaklínač.

Brzy ho navíc uvidíme jako Sherlocka Holmese v chystaném Enola Holmes, kde si zahraje po boku Millie Bobby Brown známé ze seriálu Stranger Things. V případě Zaklínače se navíc chystá další sezóna a u té druhé to jistě neskončí a pokud se mu podaří vyjednat role Supermana i do dalších projektů… Cavill má jednoduše velice dobře našlápnuto a fanoušci ho v ikonické roli uvidí jistě rádi.

zdroj: Warner Bros

Zdroje: Deadline

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

Z teaseru na novou Mission: Impossible se vám bude tajit dech

23. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

Tak tohle je paráda. Cruisovi je skoro šedesát, ale to, co předvádí v nové Mission Impossible, se jen tak nevidí.
Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

Momoa chystá zbrusu novou akční komedii pro celou rodinu

23. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Jason Momoa se nefláká a skáče z jednoho projektu do druhého. Vedle nového Aquamana totiž chystá i novou rodinnou akční komedii.
She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.