Henry Cavill si roli Supermana možná ještě zopakuje

28. 5. 2020 10:30 - Novinky | Autor: Adam Homola

Henry Cavill si roli Supermana možná ještě zopakuje zdroj: Warner Bros

Když už se tak nějak počítalo s tím, že příští Superman bude někdo jiný, přihlásil se Henry Cavill o slovo. A když to všechno klapne, uvidíme ho minimálně ještě jednou.

Podle zdrojů Deadline prý herec vyjednává se studiem Warner Bros o dalších rolích v nových filmech. Byť stejné zdroje potvrzují, že prý nemá jít o pokračování Muže z oceli. Studio prý zvažuje hned několik způsobů, jak dostat Cavillova Supermana před kameru i v případě, kdy nepůjde o nový samostatný film.

Problém by to neměl být nijak velký – Superman se může teoreticky objevit v menší (nebo klidně i větší?) roli například v chystaných Shazam 2, Black Adam, nebo třeba Aquaman 2. V každém z nich by to smysl dávalo.

Stejně tak to může být i něco jiného, i když Deadline tvrdí, že třeba v roztočeném The Batman s Robertem Pattinsonem ho očekávat nemáme.

Cavill byl jako Superman fajn a klidně by se mohl v dalších filmech objevit. V poslední době nám ale velice úspěšně dokazuje, že zvládne před kamerou ustát i jiné věci a na popularitě neztrácí. Objevil se například v Mission Impossible Fallout, kde byl jeho kníratý záporák velice schopný a na Netflixu zase válí jako populární Zaklínač.

Brzy ho navíc uvidíme jako Sherlocka Holmese v chystaném Enola Holmes, kde si zahraje po boku Millie Bobby Brown známé ze seriálu Stranger Things. V případě Zaklínače se navíc chystá další sezóna a u té druhé to jistě neskončí a pokud se mu podaří vyjednat role Supermana i do dalších projektů… Cavill má jednoduše velice dobře našlápnuto a fanoušci ho v ikonické roli uvidí jistě rádi.

zdroj: Warner Bros

Zdroje: Deadline

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Keanu Reeves chystá rovnou dva nové díly Johna Wicka

Keanu Reeves chystá rovnou dva nové díly Johna Wicka

7. 8. 2020 | Novinky | Adam Homola

Šéf studia Lionsgate prozradil, že nebude jen John Wick 4, ale krátce po něm dorazí i John Wick 5.
Captain Marvel 2 natočí režisérka Candymana

Captain Marvel 2 natočí režisérka Candymana

6. 8. 2020 | Novinky | Adam Homola

Marvel našel svoji novou režisérku.
Nový dokument odhalí svět profesionálních kaskadérek

Nový dokument odhalí svět profesionálních kaskadérek

5. 8. 2020 | Trailery | Adam Homola

První ukázka na nový dokument April Wright jménem Stuntwomen: The Untold Hollywood Story je tady a s ním i jeho hlavní vypravěčka Michelle Rodriguez. Ta ale není hlavní hvězdou celého projektu. naopak ustupuje do pozadí a do popředí se tak dostávají titulní kaskadérky.
Patty Jenkins se s Dianou ve Wonder Woman 3 rozloučí

Patty Jenkins se s Dianou ve Wonder Woman 3 rozloučí

4. 8. 2020 | Novinky | Adam Homola

Wonder Woman 3 bude nejspíš posledním dílem s režisérkou prvních dvou dílů série.