Dwayne Johnson konečně odhaluje svého komiksového antihrdinu Black Adama

18. 10. 2021 - 13:00 | Trailery | Adam Homola

Dwayne Johnson konečně odhaluje svého komiksového antihrdinu Black Adama zdroj: Foto: Warner Bros. Pictures

Black Adam se připravoval poměrně dlouho a teď už je čekání na komiksovku s Dwaynem Johnsonem v hlavní roli konečně u konce.

Tedy na finální výsledek si počkáme ještě do léta příštího roku, ale natočeno už je a film jde do postprodukce. Přesto jsme teď dostali nejen na natáčení, ale i kratičkou ukázku, respektive sestříhaný klip z úvodu filmu.

V něm uvidíme poprvé postavu Black Adama, kterého najdou archeologové a vyprázdní do něj několik zásobníků. Platné jim to ale není, protože Adam nechá jednoho člena výpravy rozdrtit na prach během pár vteřin, pak chytí kulku mezi prsty a pak se jednoduše vznese někam do pryč.

Black Adam tak bude pro prakticky jakékoliv obyvatele univerza DC ohromnou hrozbou, a to včetně Supermana. Ten se v tomhle filmu ale nejspíš neobjeví, nicméně je možné, že pokud bude mít Black Adam úspěch, časem na tenhle střet dojít může. Stejně jako se může (by měl...) poprat třeba se Shazamem.

Hlavní tváří celého projektu je samozřejmě Dwayne Johnson, který si k sobě ale zvládl přitáhnout solidní jména: Pierce Brosnan, Sarah Shahi, Aldis Hodge, Noah Centineo, Marwan Kenzari, Joseph Gatt, Uli Latukefu, Quintessa Swindell a další.

Slabý článek je tak možná v režisérovi. Black Adam režíruje Jaume Collet-Serra. Tomu to jde spíš u menších filmů, ostatně stačí se podívat na jeho poslední dobrodružný velkofilm Expedice: Džungle. Rodinný snímek od Disneyho neměl ani šťávu, ani dobré akční scény a nebýt Johnsona a Blunt, byl by absolutně zapomenutelný.

Jak dopadne Black Adam uvidíme v červenci příštího roku.

Zdroje: Warner Bros Pictures , IGN

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

She-Hulk představuje velkého zeleného obra v ženském podání

19. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Bruce Banner, respektive jeho Hulk, je jedna z nejoblíbenějších postav Marvelu. Teď se ale seznámíme s jeho sestřenicí...
Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

Indiánský Predátor se představuje v první ukázce, v kinech ho neuvidíte

18. 5. 2022 | Trailery | Adam Homola

První trailer na nového Predátora je tady a ukazuje, že tentokrát dostaneme něco nejspíš výrazně jiného, než co nám tahle série doposud nabízela.
Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

Disney opatrně připravuje nové Piráty z Karibiku s Margot Robbie a zároveň bez ní

17. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Hollywoodský superproducent Jerry Bruckheimer prozradil, že ve vývoji jsou hned dvě verze Pirátů z Karibiku 6.
V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

V Praze natáčený The Gray Man tu ještě není a už se chystají další dva díly

16. 5. 2022 | Novinky | Adam Homola

Že z The Gray Mana nebude jen jediný, jednorázový film, víme už úplně od počátku projektu. A teď se chystá jak pokračování, tak prequel.