Dobrodružný film s Karlem Rodenem a Melissou George Není kam utéct vychází na DVD

28. 6. 2012 13:25 - Téma | Autor: red

Dobrodružný film s Karlem Rodenem a Melissou George Není kam utéct vychází na DVD zdroj: Archiv

Tahle fajnovka není zase tak úplně obyčejná, i když její kostra není nic nadpřirozeně originálního. Nicméně omáčka, která je kolem, je už úplně o něčem jiném. O co tedy jde?

Skupinka horolezců najde při sestupu z vrcholků Skotské vysočiny mladou srbskou dívku. To je samo o sobě poněkud divné. Věci se však rychle začínají objasňovat, když o dívku projeví zájem skupinka zločinců, kteří ji předtím unesli. No a zápletka je na světě. Jak říkám, nic složitého, ale řekl bych, že dost účinné.

Po nějaké době totiž máte konečně možnost vidět lepší akční film. Pokud mě ale paměť nešálí, když šlo o nějakou tu akci v horách, vždycky jsem se příjemně bavil. A tenhle film není výjimkou. Jsou tu hodně sympatické postavy, se kterými si hned rozumíte. Na druhou stranu si tvůrci vůbec nelámali hlavu s tím, koho nechat umřít. Jde to tady opravdu jak na běžícím pásu a těch sympaťáků vám bude určitě líto.

Není kam utéct zdroj: Archiv

Co ale dělá tenhle film opravdu pěkným, je to, že se odehrává v překrásné přírodě. Ta vás dostane ještě víc než horolezci. Ke konci filmu pak máte možnost přenést se do horské vesničky, kde zažijete poslední honičku při právě probíhajícím karnevalovém veselí. Tady se už zabíjí ve velkém a je to hodně napínavé. Hlavně nikdy nevíte, koho tvůrci nechají žít a koho ne, což je v dnešní době naprosto předvídatelných akčních blbostí hodně velké plus.

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Jason Momoa si střihne sněhuláka

Jason Momoa si střihne sněhuláka

2. 7. 2020 | Novinky | Adam Homola

Studio Warner Bros se dohodlo se Stampede Ventures na tom, že zrovna teď je ten pravý čas, kdy by měl vzniknout nový film o sněhulákovi.
Hororový Amulet láká na děsivou příšeru v podkroví

Hororový Amulet láká na děsivou příšeru v podkroví

1. 7. 2020 | Trailery | Adam Homola

Nový hororový film Amulet má na svědomí debutující scénáristka a režisérka Romola Rarai.
U kormidla dalších Pirátů z Karibiku by měla stát Margot Robbie

U kormidla dalších Pirátů z Karibiku by měla stát Margot Robbie

30. 6. 2020 | Novinky | Adam Homola

Že se chystají další Piráti z Karibiku víme už nějakou dobu. A nedávno jsme zaznamenali i spekulaci o tom, že otěže po Johnny Deppovi převezme Karen Gillan.
Gerard Butler nezachraňuje v Greenland svět, ale svoji rodinu

Gerard Butler nezachraňuje v Greenland svět, ale svoji rodinu

29. 6. 2020 | Trailery | Adam Homola

Gerard Butler míří do dalšího katastrofického filmu, tak doufejme, že to bude lepší než Geostorm.