Dlouho odkládaný film Bobr s Melem Gibsonem půjde konečně do kin

- Téma autor: red

Filmové studio Summit Entertainment zveřejnilo první plakát a upoutávku k dlouho odkládaného filmu s Melem Gibsonem v hlavní roli The Beaver (Bobr). Gibson v něm hraje "muže, jenž ztratil všechnu naději". Melu Gibsonovi se tak po vlně skandálů podaří vrátit ze stránek bulváru na plátna kin.

Snímek zrežírovala Jodie Foster, která v něm rovněž hraje. Zatím není jisté, kdy by měl mít premiéru, dle slov studia “brzy”. Podle serveru IMDB.com by se měl objevit v únoru 2011 ve Velké Británii. Pro USA zatím termín uvedení stanoven nebyl.

Gibson hraje postavu Waltera Blacka, muže popisovaného v upoutávce coby "beznadějně depresivní jedinec", který najde východisko i novou naději díky maňáskovému bobrovi, jehož prostřednictvím mluví. Natáčení bylo dokončeno v letošním roce, ale premiéra byla odložena poté, co se na veřejnost dostaly záznamy Gibsonových telefonátů, v nichž Grigorijevové vyhrožuje a spílá.

Umučení Krista

Herec a režisér oceňovaný za snímky jako Statečné srdce či Umučení Krista přišel kvůli skandálu o epizodní roli v pokračování úspěšné komedie Pařba ve Vegas, protože proti němu měli námitky ostatní herci.

Vyšetřování Gibsonova skandálu stále pokračuje.

Policie v Los Angeles vyšetřuje Gibsona kvůli podezření z domácího násilí a Grigorijevovou, s níž má Gibson malou dceru, z možného vydírání. Žádné obvinění zatím nepadlo.

Čtyřiapadesátiletý Gibson je považovaný za jednu z nejoblíbenějších hvězd Hollywoodu,  naposledy si zahrál v thrilleru Na hraně temnoty, který měl premiéru v lednu 2010.

Mel Gibson, Oksana Grigorieva, Oksana Grigorievová

Odkládání premiéry jeho nového filmu kvůli obavám z nežádoucí publicity je ale možná zbytečné; podle průzkumu zveřejněného letos v srpnu 76 procent dotázaných Američanů odpovědělo, že by skandál Gibson-Grigorijevová neměl žádný vliv na jejich rozhodování, zda si koupit lístek na nějaký Gibsonův film.

Zdroje: ČTK

Dokina.cz nabízí nejpřehlednější program kin na českém internetu. Programy kin sledujeme nejen v Praze a Brně, ale i v dalších městech, jako jsou Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, České Budějovice, Plzeň a na mnoha dalších místech. Stejně tak vedle nejznámějších sítí Cinema City a Cinestar přinášíme i programy menších kin po celé České republice. Náš program kin je vždy kompletní a přehledný, takže snadno zjistíte, na jaký film a do jakého kina zajít.